God of War z darmowym, dynamicznym motywem dla PS4

Twórcy świętują pierwszą rocznicę gry

Mikołaj Ciesielski | @MiChU_0l7 | | Przeczytasz w 2 min.
God Of War
God Of War

Twórcy God of War, czyli studio Santa Monica, postanowili podziękować graczom za wsparcie i uczcić pierwszą rocznicę premiery gry. Z tej okazji opublikowali okolicznościowy materiał, a także udostępnili darmowy, dynamiczny motyw dla konsoli PlayStation 4.

Ostatnia odsłona przygód Kratosa zadebiutowała na rynku 20 kwietnia ubiegłego roku. Deweloperzy uznali, że jest to idealny moment, aby uczcić „urodziny” Boga Wojny małym prezentem.

W PlayStation Store można już znaleźć specjalny, dynamiczny motyw, gdzie głównymi bohaterami są oczywiście Kratos oraz jego syn Atreus. Jeśli jesteście zainteresowani, to kliknijcie TUTAJ.

To jednak nie koniec niespodzianek. Studio Santa Monica postanowiło również opublikować specjalny materiał wideo, w którym dziękują graczom za wsparcie.

Nie zabrakło miejsca dla cosplayerów, a także prezentacji fanowskiego zestawu LEGO, czy kolekcji zrzutów ekranu, sporządzonych przez graczy za pomocą trybu fotograficznego. Jak widać społeczność, którą zrzesza Bóg Wojny, jest naprawdę liczna i kreatywna.

God of War jest jednym z najwyżej ocenianych tytułów ekskluzywnych na konsoli PlayStation 4. Tytuł może pochwalić się średnią ocen na poziomie 94% w serwisie Metacritic.

Jeśli jesteście ciekawi naszej opinii na temat produkcji studia Santa Monica, to koniecznie zapoznajcie się z naszą recenzją, którą znajdziecie TUTAJ.

Okolicznościowy materiał przygotowany przez twórców

Dyskusja

Jeszcze nie ma komentarzy. Skomentuj pierwszy!

Dodaj komentarz

GAMERWEB

Piszemy o grach, nowoczesnych technologiach oraz wysokobudżetowych produkcjach telewizyjnych. Na łamach portalu znajdziecie liczne newsy, recenzje, informacje o premierach, relacje z targów i imprez gamingowych, a także ciekawe artykuły.

Piszemy o grach na PlayStation 4, Xbox One, PC i Nintendo Switch

POLECAMY

Łowcy Trofeów