Connect with us

Cześć, wpisz czego szukasz.

PS4

God of War z darmowym, dynamicznym motywem dla PS4

Twórcy świętują pierwszą rocznicę gry

God Of War
God Of War

Twórcy God of War, czyli studio Santa Monica, postanowili podziękować graczom za wsparcie i uczcić pierwszą rocznicę premiery gry. Z tej okazji opublikowali okolicznościowy materiał, a także udostępnili darmowy, dynamiczny motyw dla konsoli PlayStation 4.

Ostatnia odsłona przygód Kratosa zadebiutowała na rynku 20 kwietnia ubiegłego roku. Deweloperzy uznali, że jest to idealny moment, aby uczcić „urodziny” Boga Wojny małym prezentem.

W PlayStation Store można już znaleźć specjalny, dynamiczny motyw, gdzie głównymi bohaterami są oczywiście Kratos oraz jego syn Atreus. Jeśli jesteście zainteresowani, to kliknijcie TUTAJ.

To jednak nie koniec niespodzianek. Studio Santa Monica postanowiło również opublikować specjalny materiał wideo, w którym dziękują graczom za wsparcie.

Nie zabrakło miejsca dla cosplayerów, a także prezentacji fanowskiego zestawu LEGO, czy kolekcji zrzutów ekranu, sporządzonych przez graczy za pomocą trybu fotograficznego. Jak widać społeczność, którą zrzesza Bóg Wojny, jest naprawdę liczna i kreatywna.

God of War jest jednym z najwyżej ocenianych tytułów ekskluzywnych na konsoli PlayStation 4. Tytuł może pochwalić się średnią ocen na poziomie 94% w serwisie Metacritic.

Advertisement. Scroll to continue reading.

Jeśli jesteście ciekawi naszej opinii na temat produkcji studia Santa Monica, to koniecznie zapoznajcie się z naszą recenzją, którą znajdziecie TUTAJ.

Okolicznościowy materiał przygotowany przez twórców

Kliknij, by skomentować

Leave a Reply

Twój adres email nie zostanie opublikowany.

This site is protected by reCAPTCHA and the Google Privacy Policy and Terms of Service apply.

Zobacz także...

QUIZY

Dla naszych czytelników przygotowaliśmy kolejny quiz. Tym razem sprawdzamy czy znacie wszystkie bohaterki z gry Wiedźmin 3: Dziki Gon. Mamy dla Was 16 screenów...

QUIZY

Jeśli odpowiecie prawidłowo na 15 pytań, możecie być z siebie zadowoleni.

QUIZY

Święta za pasem, niby już zima, a śniegu ni ma – a do tego na dworze niemal wiosenna temperatura. Na szczęście, gracze by poczuć prawdziwy...

QUIZY

W dzisiejszym quizie sprawdzimy waszą wiedzę na temat konsoli Xbox 360. Przekonajcie się czy rzeczywiście należycie do teamu zielonych. Mam dla Was 17 pytań, w których...

Advertisement