Connect with us

Cześć, wpisz czego szukasz.

PS4

God of War z darmowym, dynamicznym motywem dla PS4

Twórcy świętują pierwszą rocznicę gry

God Of War
God Of War

Twórcy God of War, czyli studio Santa Monica, postanowili podziękować graczom za wsparcie i uczcić pierwszą rocznicę premiery gry. Z tej okazji opublikowali okolicznościowy materiał, a także udostępnili darmowy, dynamiczny motyw dla konsoli PlayStation 4.

Ostatnia odsłona przygód Kratosa zadebiutowała na rynku 20 kwietnia ubiegłego roku. Deweloperzy uznali, że jest to idealny moment, aby uczcić „urodziny” Boga Wojny małym prezentem.

W PlayStation Store można już znaleźć specjalny, dynamiczny motyw, gdzie głównymi bohaterami są oczywiście Kratos oraz jego syn Atreus. Jeśli jesteście zainteresowani, to kliknijcie TUTAJ.

To jednak nie koniec niespodzianek. Studio Santa Monica postanowiło również opublikować specjalny materiał wideo, w którym dziękują graczom za wsparcie.

Nie zabrakło miejsca dla cosplayerów, a także prezentacji fanowskiego zestawu LEGO, czy kolekcji zrzutów ekranu, sporządzonych przez graczy za pomocą trybu fotograficznego. Jak widać społeczność, którą zrzesza Bóg Wojny, jest naprawdę liczna i kreatywna.

God of War jest jednym z najwyżej ocenianych tytułów ekskluzywnych na konsoli PlayStation 4. Tytuł może pochwalić się średnią ocen na poziomie 94% w serwisie Metacritic.

Advertisement. Scroll to continue reading.

Jeśli jesteście ciekawi naszej opinii na temat produkcji studia Santa Monica, to koniecznie zapoznajcie się z naszą recenzją, którą znajdziecie TUTAJ.

Okolicznościowy materiał przygotowany przez twórców

Kliknij, by skomentować

Leave a Reply

Twój adres email nie zostanie opublikowany.

This site is protected by reCAPTCHA and the Google Privacy Policy and Terms of Service apply.

Advertisement

Zobacz także...

RECENZJE GIER

Samuraj wezwany do spalenia miasta faktycznie wstał, ale zaraz potem runął jak długi, wybijając sobie przy okazji kilka zębów. Tak pokrótce można by opisać...

PC

Jeśli gracie w Cyberpunk 2077 na pewno wiecie kim jest Panam Palmer. Panam to najemniczka, była członkini nomadzkiej rodziny Aldecaldos. Aktorka Tristin Mays i...

PUBLICYSTYKA

Świat odetchnął w dniu, gdy pojawiły się pierwsze recenzje Cyberpunka 2077. Po jego premierze rozpalił się jednak na nowo, a rozpędzony do granic możliwości...

TOP LISTA

Już od pięciu lat tworzymy rankingi, w których zestawiamy najlepsze produkcje mijających 12 miesięcy. To zawsze świetna zabawa, ale również okazja do refleksji i...

Advertisement