God of War: Raising Kratos – film dokumentalny już dostępny

Mikołaj Ciesielski | @MiChU_0l7 | | Przeczytasz w 1 minutę
God Of War Raising Kratos
God Of War Raising Kratos

God of War: Raising Kratos, czyli film dokumentalny przedstawiający proces tworzenia gry God of War, jest już dostępny na platformie YouTube.

Zapowiadany pod koniec kwietnia dokument znajduje się w całości na oficjalnym kanale PlayStation. Należy dodać, że na stronie polskiego oddziału znajdziemy również wersję z polskimi napisami.

Warto jednak zarezerwować sobie nieco wolnego czasu, bowiem na obejrzenie God of War: Raising Kratos potrzeba prawie dwóch godzin. Wierzymy, że dla fanów serii nie powinno to stanowić większego problemu.

„Zupełnie inne podejście do postaci Kratosa było ryzykownym ruchem ze strony Cory’ego Barloga, głównego reżysera w Santa Monica Studio, ale z perspektywy czasu widać, że w pełni się opłaciło” – możemy przeczytać w opisie filmu.

W kwietniu twórcy świętowali pierwszą rocznicę gry. Z tej okazji do sieci trafił okolicznościowy materiał wideo, a także specjalny, dynamiczny motyw.

Warto również dodać, że studio Santa Monica pracuje nad grą karcianą, opartą o najnowsze przygody Kratosa. Produkcja ma pojawić się w trzecim kwartale tego roku.

Przypomnijmy, że God of War zadebiutował 20 kwietnia ubiegłego roku wyłącznie na PlayStation 4.

Dyskusja

Jeszcze nie ma komentarzy. Skomentuj pierwszy!

Dodaj komentarz

GAMERWEB

Piszemy o grach, nowoczesnych technologiach oraz wysokobudżetowych produkcjach telewizyjnych. Na łamach portalu znajdziecie liczne newsy, recenzje, informacje o premierach, relacje z targów i imprez gamingowych, a także ciekawe artykuły.

Piszemy o grach na PlayStation 4, Xbox One, PC i Nintendo Switch

POLECAMY

Łowcy Trofeów