God of War pojawi się pod postacią gry karcianej

Krzysztof Borek | @krzysiek_borek | | Przeczytasz w 1 minutę
God Of War
God Of War

Gra God of War okazała się niebywałym sukcesem i wygląda na to, że marka w przyszłości będzie eksploatowana na różne sposoby . Niebawem pojawi się gra karciana wykonana przez firmę CMON i oczywiście Santa Monica Studio.

Gracze będą mieli do wyboru kilka postaci: Kratosa, Atreusa, Broka, Sindri i Freyę. Ich zadaniem będzie niedopuszczenie do Ragnaroku poprzez wykonywanie wybranych wcześniej zadań. Jeżeli zdecydujemy się na opuszczenie jednego z zadań, konsekwencje mogą mieć negatywny skutek na dalszą rozgrywkę. Każdy z bohaterów będzie miał charakterystyczne dla siebie umiejętności i atrybuty.

Pojawią się również karty, które ulepszą podstawowe umiejętności każdej z postaci, co pozwoli graczom szybciej pokonać przeciwników.

Gra karciana ma się pojawić w trzecim kwartale tego roku. Okres wyczekiwania możecie sobie umilić pobierając darmowy motyw God of War na wasze PlayStation 4.

Źródło: https://www.playstationlifestyle.net/2019/04/16/god-of-war-card-game/

Dodaj komentarz

avatar

GAMERWEB

Piszemy o grach, nowoczesnych technologiach oraz wysokobudżetowych produkcjach telewizyjnych. Na łamach portalu znajdziecie liczne newsy, recenzje, informacje o premierach, relacje z targów i imprez gamingowych, a także ciekawe artykuły.

Piszemy o grach na PlayStation 4, Xbox One, PC i Nintendo Switch

POLECAMY

Łowcy Trofeów