Ghost Recon Breakpoint otrzyma otwartą betę

Kacper Cembrowski | @_Diabe | | Przeczytasz w 2 min.

Jak poinformowała firma Ubisoft, Tom Clancy’s Ghost Recon Breakpoint przed premierą otrzyma otwartą wersję beta.

Otwarta beta będzie dostępna w dniach 26-29 września. Wcześniej, od północy 24 września, możliwe będzie pobranie klienta bety na Xbox One, PlayStation 4 oraz na Uplay poprzez komputery osobiste z systemem Windows. Z tej okazji firma poinformowała również, że zamawiając grę przedpremierowo w takich sklepach jak chociażby Euro RTV AGD, Media Expert czy Media Markt, gracz zostanie nagrodzony dostępem do specjalnego noża w grze – karambitu Vanitas. Oferta jest aktualna do końca 29 września.

Otwarta beta będzie różnić się swoją zawartością w stosunku do zamkniętych beta testów, które miały miejsce na początku tego miesiąca. Gracze będą mogli odkryć 3 dodatkowe misje z głównego wątku fabularnego, które pozwolą lepiej zrozumieć fabułę gry. Do dyspozycji testujących zostaną oddane także 2 nowe regiony (co w połączeniu z 4 regionami z zamkniętej bety da nam w sumie 6 lokalizacji). Uczestnicy będą mogli spróbować także intensywnej walki w trybie PvP – Ghost War. Tryb multiplayer będzie można rozegrać na 4 dedykowanych mapach. W grze znalazły się także usprawnienia rozgrywki zgłaszane przez społeczność graczy podczas ostatnich testów.

Więcej informacji na temat nowej odsłony Ghost Recon możecie znaleźć pod tym linkiem.

Tytuł pojawi się już 4 października na komputerach osobistych z systemem Windows oraz konsolach PlayStation 4 i Xbox One.

Dodaj komentarz

avatar

GAMERWEB

Piszemy o grach, nowoczesnych technologiach oraz wysokobudżetowych produkcjach telewizyjnych. Na łamach portalu znajdziecie liczne newsy, recenzje, informacje o premierach, relacje z targów i imprez gamingowych, a także ciekawe artykuły.

Piszemy o grach na PlayStation 4, Xbox One, PC i Nintendo Switch

POLECAMY

Łowcy Trofeów