Geoff Keighley, twórca The Game Awards, odmówił udziału w targach E3 2020 – po raz pierwszy w historii wystawy

Damian Stefański | @DStefanski | | Przeczytasz w 1 minutę
E3 2020
E3 2020

Organizator i producent ceremonii rozdania nagród The Game Awards Geoff Keighley, który brał udział we wszystkich poprzednich pokazach E3, najpierw jako zwykły dziennikarz, a następnie jako gospodarz E3 Coliseum, postanowił odmówić uczestnictwa w E3 2020. Ogłosił to użytkownikom za pomocą Twittera:

„Podjąłem trudną decyzję, aby odmówić uczestnictwa w E3 2020 i zorganizowaniu E3 Coliseum. Po raz pierwszy od 25 lat nie przyjadę na E3” .

W dyskusji z użytkownikami wyjaśnił, że jest niezadowolony z planów organizatorów dotyczących dalszego rozwoju targów, które odegrały ważną rolę w jego życiu i karierze.

W ramach E3 Coliseum, za które w ostatnich latach odpowiedzialny był Geoff Keighley, organizowano panele na temat różnych gier i przeprowadzono wywiady z twórcami. Wydarzenie uznano za część imprezy, a organizatorzy E3 zaprosili Keighley do poprowadzenia go.

E3 2020 odbędzie się w dniach 9–11 czerwca 2020 r. Sony nie przyjdzie w tym roku na targi.

Dodaj komentarz

avatar

GAMERWEB

Piszemy o grach, nowoczesnych technologiach oraz wysokobudżetowych produkcjach telewizyjnych. Na łamach portalu znajdziecie liczne newsy, recenzje, informacje o premierach, relacje z targów i imprez gamingowych, a także ciekawe artykuły.

Piszemy o grach na PlayStation 4, Xbox One, PC i Nintendo Switch

POLECAMY

Łowcy Trofeów