From Software pracuje nad niezapowiedzianymi jeszcze grami

Krzysztof Borek | @krzysiek_borek | | Przeczytasz w 2 min.
From Software
From Software

From Software niebawem wyda Sekiro Shadows Die Twice, ale to nie jedyna gra w zanadrzu japońskiego studia. Hidetaka Miyazaki w wywiadzie dla 4Gamer.net zdradził, że studio pracuje nad jeszcze dwoma produkcjami.

Podczas wywiadu nie padły żadne szczegółowe informacje o obydwu niezapowiedzianych jeszcze projektach. Wiemy, że są prawie 4 linie produkcyjne gier, jedną z nich stanowi wydane na PlayStation VR Deracine, kolejną jest wspomniane Sekiro.

Ostatnią są dwie nowe gry, to tajemnicze projekty. Dark Souls Remastered i Metal Wolf Chaos XD nie należą do żadnej z linii, ponieważ to gry wykonane na zlecenie Bandai Namco i Devolver Digital.

Miyazaki powiedział przynajmniej, że obi gry są w stylu From Software, ale obecnie jest zdecydowanie za wcześnie, żeby cokolwiek o nich powiedzieć.

Do tej pory From Software dostarczało gry z gatunku souls-like, ale Dark Souls i Bloodoborne są obecnie na ławce rezerwowej, więc nowości z tych marek, nie powinniśmy się spodziewać.

Sekiro Shadows Die Twice miało być pierwotnie nowym Tenchu, więc tę serię też można pominąć. Główny sternik studia wyjawił, że chcą dowieść nowe doświadczenia, więc być może niezapowiedziane gry będą powiewem świeżości, przynajmniej dla studia.

Źródło: https://www.playstationlifestyle.net/2018/12/28/fromsoftware-games-in-development-unrevealed/#/slide/1

Dodaj komentarz

avatar

GAMERWEB

Piszemy o grach, nowoczesnych technologiach oraz wysokobudżetowych produkcjach telewizyjnych. Na łamach portalu znajdziecie liczne newsy, recenzje, informacje o premierach, relacje z targów i imprez gamingowych, a także ciekawe artykuły.

Piszemy o grach na PlayStation 4, Xbox One, PC i Nintendo Switch

POLECAMY

Łowcy Trofeów