Connect with us

Cześć, wpisz czego szukasz.

OGÓLNE

From Software pracuje nad niezapowiedzianymi jeszcze grami

From Software
From Software

From Software niebawem wyda Sekiro Shadows Die Twice, ale to nie jedyna gra w zanadrzu japońskiego studia. Hidetaka Miyazaki w wywiadzie dla 4Gamer.net zdradził, że studio pracuje nad jeszcze dwoma produkcjami.

Podczas wywiadu nie padły żadne szczegółowe informacje o obydwu niezapowiedzianych jeszcze projektach. Wiemy, że są prawie 4 linie produkcyjne gier, jedną z nich stanowi wydane na PlayStation VR Deracine, kolejną jest wspomniane Sekiro.

Ostatnią są dwie nowe gry, to tajemnicze projekty. Dark Souls Remastered i Metal Wolf Chaos XD nie należą do żadnej z linii, ponieważ to gry wykonane na zlecenie Bandai Namco i Devolver Digital.

Miyazaki powiedział przynajmniej, że obi gry są w stylu From Software, ale obecnie jest zdecydowanie za wcześnie, żeby cokolwiek o nich powiedzieć.

Do tej pory From Software dostarczało gry z gatunku souls-like, ale Dark Souls i Bloodoborne są obecnie na ławce rezerwowej, więc nowości z tych marek, nie powinniśmy się spodziewać.

Sekiro Shadows Die Twice miało być pierwotnie nowym Tenchu, więc tę serię też można pominąć. Główny sternik studia wyjawił, że chcą dowieść nowe doświadczenia, więc być może niezapowiedziane gry będą powiewem świeżości, przynajmniej dla studia.

Kliknij, by skomentować

Leave a Reply

Twój adres email nie zostanie opublikowany.

This site is protected by reCAPTCHA and the Google Privacy Policy and Terms of Service apply.

Zobacz także...

QUIZY

Dla naszych czytelników przygotowaliśmy kolejny quiz. Tym razem sprawdzamy czy znacie wszystkie bohaterki z gry Wiedźmin 3: Dziki Gon. Mamy dla Was 16 screenów...

QUIZY

Święta za pasem, niby już zima, a śniegu ni ma – a do tego na dworze niemal wiosenna temperatura. Na szczęście, gracze by poczuć prawdziwy...

QUIZY

W dzisiejszym quizie sprawdzimy waszą wiedzę na temat konsoli Xbox 360. Przekonajcie się czy rzeczywiście należycie do teamu zielonych. Mam dla Was 17 pytań, w których...

QUIZY

Jeśli odpowiecie prawidłowo na 15 pytań, możecie być z siebie zadowoleni.

Advertisement