Fragment polskiej kampanii z Iron Harvest

Kamil Kościelniak | @kamilgamerweb | | Przeczytasz w 1 minutę

Niemieckie studio King Art Games udostępniło dla mediów spore demo Iron Harvest. Dziennikarze otrzymali do dyspozycji polską kampanię, której blisko 20-minutowym fragment, możecie obejrzeć poniżej.

W zaprezentowanej misji sterowani przez gracza rebelianci muszą dostarczyć pociąg z zapasami do pobliskiego miasta, którego mieszkańcy cierpią głód. Oprócz głównego wątku, gra zaoferuje szereg aktywności pobocznych, jak na przykład budowanie bazy.

Iron Harvest to klasyczna gra RTS. Akcja tytułu rozgrywa się w uniwersum wykreowanym przez Jakuba Różalskiego, w którym nowoczesna technologia wkomponowana została w wyjątkową scenerię początku XX wieku. Produkcja wciąż jest w fazie produkcji i zadebiutuje 1 września na PC oraz konsolach PlayStation 4 i Xbox One.

Twórcy dość regularnie przypominają graczom o swoim najnowszym projekcie i co kilka tygodniu częstując ich nową porcją gameplayu. W grudniu zeszłego roku opublikowano materiał prezentujący rozgrywkę sieciową w Iron Harvest.

Dodaj komentarz

avatar

GAMERWEB

Piszemy o grach, nowoczesnych technologiach oraz wysokobudżetowych produkcjach telewizyjnych. Na łamach portalu znajdziecie liczne newsy, recenzje, informacje o premierach, relacje z targów i imprez gamingowych, a także ciekawe artykuły.

Piszemy o grach na PlayStation 4, Xbox One, PC i Nintendo Switch

POLECAMY

Łowcy Trofeów