Forza Horizon 4 – ponad 50 minut z grą

| @_CORTARE_ | | Przeczytasz w 1 minutę

Forza Horizon 4 to najnowsza odsłona popularnego cyklu od studia Playground Games, która została zapowiedziana podczas tegorocznego E3. Tym razem twórcy zabiorą nas do Wielkiej Brytanii, wprowadzając przy tym kilka znaczących zmian. Jedną z nich będzie dynamiczna zmiana pór roku, mająca zaoferować nam zupełnie nowe, wyścigowe doświadczenie. Premiera gry została zaplanowana na 2 października tego roku i tak jak pozostałe tytuły na wyłączność Microsoftu, będzie ona dostępna w usłudze Xbox Game Pass.

Na kanale Turn10Studios pojawił się nowy, ponad 50-minutowy materiał z rozgrywki wraz z komentarzem deweloperów, na którym m.in. możemy zobaczyć, jak tym razem prezentuje się świat gry, kilka rodzai aktywności, a nawet personalizację auta i postaci. Najnowszy gameplay zobaczycie poniżej.

Forza Horizon 4 – Najnowszy materiał:

Źródło: https://www.dualshockers.com/forza-horizon-4-gameplay/?utm_source=dlvr.it&utm_medium=twitter

Dyskusja

Komentarzy ( 1 )

  1. Paweł “Paviola” Malicki pisze:

    „Kilka znaczących zmian”, a wymieniona została jedyna :D 4 to klon 3. Nic poza tym.

Dodaj komentarz

GAMERWEB

Piszemy o grach, nowoczesnych technologiach oraz wysokobudżetowych produkcjach telewizyjnych. Na łamach portalu znajdziecie liczne newsy, recenzje, informacje o premierach, relacje z targów i imprez gamingowych, a także ciekawe artykuły.

Piszemy o grach na PlayStation 4, Xbox One, PC i Nintendo Switch

POLECAMY

Łowcy Trofeów