Connect with us

Cześć, wpisz czego szukasz.

PC

For Honor za darmo w wersji PC. Gra wzbogaci się o duże rozszerzenie

For Honor

Z okazji E3 do 18 czerwca możecie za darmo przypisać grę For Honor Starter Edition do swojego konta Uplay. Z okazji skorzystacie klikając tutaj.

Poza tym w czasie konferencji E3, Ubisoft ujawnił nowe rozszerzenie do gry pt. Marching Fire. Ta duża aktualizacja doda czterech bohaterów pochodzących z zupełnie nowej frakcji Wu Lin.  Frakcja ta pochodzi ze starożytnych Chin.

  • Shaolin to nieustępliwy mnich-wojownik znany ze swojej atletyki i stylu walki przypominającego nieco ataki małpy, a także umiejętności korzystania z kostura. Zawsze ma przy sobie spisane modlitwy.
  • Tiandi to lojalni obrońcy królów, królowych i cesarzy. Są mistrzami w używaniu swojej ulubionej broni, miecza dao.
  • Jiang jun to generałowie starożytnych chińskich armii – doświadczeni przywódcy, którzy bezbłędnie opanowali guan dao.
  • Nuxia jest wyszkoloną ochroniarz i skrytobójczynią, która ma w zwyczaju ukrywać swoje talenty poprzez taniec. Do walki używa shuang gou.

Gra wzbogaci się także o nowy tryb gracz kontra gracz – Szturm. W czasie rozgrywki najeźdźcy muszą dostać się na obszar zamku, korzystając z tarana, podczas gdy obrońcy będą się starać za wszelką cenę ich zatrzymać, aby ochronić swego władcę. W trybie tym nie zabraknie najróżniejszych śmiercionośnych machin oblężniczych.

Ponadto Marching Fire  wprowadzi ulepszenia graficzne w tym zaktualizowane i poprawione tekstury, ulepszone oświetlenie globalne oraz nowe technologie nieba i chmur. Zmiany mają dotyczyć także interfejsu gry.

Marching Fire pojawi się 16 października na konsoli PlayStation 4 i Xbox One oraz komputerach PC.

For Honor Marching Fire – zwiastun filmowy

Kliknij, by skomentować

Leave a Reply

Twój adres email nie zostanie opublikowany.

This site is protected by reCAPTCHA and the Google Privacy Policy and Terms of Service apply.

Zobacz także...

QUIZY

Jeśli odpowiecie prawidłowo na 15 pytań, możecie być z siebie zadowoleni.

QUIZY

Dla naszych czytelników przygotowaliśmy kolejny quiz. Tym razem sprawdzamy czy znacie wszystkie bohaterki z gry Wiedźmin 3: Dziki Gon. Mamy dla Was 16 screenów...

QUIZY

Święta za pasem, niby już zima, a śniegu ni ma – a do tego na dworze niemal wiosenna temperatura. Na szczęście, gracze by poczuć prawdziwy...

QUIZY

W dzisiejszym quizie sprawdzimy waszą wiedzę na temat konsoli Xbox 360. Przekonajcie się czy rzeczywiście należycie do teamu zielonych. Mam dla Was 17 pytań, w których...

Advertisement