For Honor za darmo w wersji PC. Gra wzbogaci się o duże rozszerzenie

For Honor

Z okazji E3 do 18 czerwca możecie za darmo przypisać grę For Honor Starter Edition do swojego konta Uplay. Z okazji skorzystacie klikając tutaj.

Poza tym w czasie konferencji E3, Ubisoft ujawnił nowe rozszerzenie do gry pt. Marching Fire. Ta duża aktualizacja doda czterech bohaterów pochodzących z zupełnie nowej frakcji Wu Lin.  Frakcja ta pochodzi ze starożytnych Chin.

  • Shaolin to nieustępliwy mnich-wojownik znany ze swojej atletyki i stylu walki przypominającego nieco ataki małpy, a także umiejętności korzystania z kostura. Zawsze ma przy sobie spisane modlitwy.
  • Tiandi to lojalni obrońcy królów, królowych i cesarzy. Są mistrzami w używaniu swojej ulubionej broni, miecza dao.
  • Jiang jun to generałowie starożytnych chińskich armii – doświadczeni przywódcy, którzy bezbłędnie opanowali guan dao.
  • Nuxia jest wyszkoloną ochroniarz i skrytobójczynią, która ma w zwyczaju ukrywać swoje talenty poprzez taniec. Do walki używa shuang gou.

Gra wzbogaci się także o nowy tryb gracz kontra gracz – Szturm. W czasie rozgrywki najeźdźcy muszą dostać się na obszar zamku, korzystając z tarana, podczas gdy obrońcy będą się starać za wszelką cenę ich zatrzymać, aby ochronić swego władcę. W trybie tym nie zabraknie najróżniejszych śmiercionośnych machin oblężniczych.

Ponadto Marching Fire  wprowadzi ulepszenia graficzne w tym zaktualizowane i poprawione tekstury, ulepszone oświetlenie globalne oraz nowe technologie nieba i chmur. Zmiany mają dotyczyć także interfejsu gry.

Marching Fire pojawi się 16 października na konsoli PlayStation 4 i Xbox One oraz komputerach PC.

For Honor Marching Fire – zwiastun filmowy