For Honor – kolejna zamknięta beta pod koniec stycznia

Damian Stefański | @DStefanski | | Przeczytasz w 1 minutę
For Honor

Ubisoft ogłosił, że kolejne zamknięta beta testy gry For Honor odbędą się pomiędzy 26-29 stycznia.

Produkcja będzie testowana na wszystkich trzech platformach PlayStation 4, Xbox One oraz komputerach PC. Jeśli jesteście zainteresowani udziałem, możecie zapisać się do bety pod tym linkiem. Zachęcam również do zapoznania się z naszymi wrażeniami z zamkniętej alphy, która miała miejsce we wrześniu 2016 roku.

W najnowszej produkcji Ubisoftu gracze będą mogli wybrać pomiędzy samurajem, wikingiem i rycerzem. Gra ma oferować wiele ciekawych trybów rozgrywki sieciowej. Choć For Honor będzie głównie nastawione na multiplayer, to nie zabraknie w grze miejsca na kampanie dla jednego gracza. Dostępne będą trzy krótkie rozgrywki solo, czyli po jednej dla każdego wojownika, którym zdecydujemy się ukończyć grę.

Poza tym w sieci pojawił się nowy klimatyczny trailer produkcji pt. „Cienka Czerwona Ścieżka”. Polski lektor przedstawia co nas czeka w grze – naprawdę warto obejrzeć poniższy film.

For Honor zadebiutuje 14 lutego 2017 roku w edycji wersji na PC oraz konsole PlatStation 4 i Xbox One.

For Honor – Cienka Czerwona Ścieżka

Dyskusja

Jeszcze nie ma komentarzy. Skomentuj pierwszy!

Dodaj komentarz

GAMERWEB

Piszemy o grach, nowoczesnych technologiach oraz wysokobudżetowych produkcjach telewizyjnych. Na łamach portalu znajdziecie liczne newsy, recenzje, informacje o premierach, relacje z targów i imprez gamingowych, a także ciekawe artykuły.

Piszemy o grach na PlayStation 4, Xbox One, PC i Nintendo Switch

POLECAMY

Łowcy Trofeów