Final Fantasy XV – crossover z Final Fantasy XIV oraz samodzielne Comrades już dostępne

Bartosz Zając | @_CORTARE_ | | Przeczytasz w 1 minutę
Final Fantasy Xv

Mimo nagłego zakończenia wsparcia dla Final Fantasy XV, fani najnowszej odsłony cyklu mogą liczyć jeszcze na kilka nowości. Pierwszą z nich jest crossover z Final Fantasy XIV, który właśnie dziś trafił do gry poprzez darmową aktualizację. Umożliwia on wzięcie udziału w serii questów Adventurer from Another World oraz zdobycie unikalnych strojów po ich ukończeniu. Kolejną nowością, która zadebiutowała w tym tygodniu, jest samodzielna wersja trybu multiplayer Comrades.

Od wczoraj bez posiadania pełnej wersji gry możecie zakupić sam moduł online w cenie $9,99. Względem podstawowej wersji został on rozbudowany o 10 bossów oraz dodatkowe bronie. Ostatnie z zaplanowanych DLC trafi do gry w marcu przyszłego roku i będzie nim Episode Ardyn. Square Enix podczas Final Fantasy XV Special Program poinformowało m.in. o anulowaniu prac nad Episode Lunafreya oraz Episode Aranea, więc będzie to ostatni rozdział historii, z którym przyjdzie nam się zapoznać.

Final Fantasy XV – crossover z Final Fantasy XIV oraz samodzielne Comrades:

Dyskusja

Jeszcze nie ma komentarzy. Skomentuj pierwszy!

Dodaj komentarz

GAMERWEB

Piszemy o grach, nowoczesnych technologiach oraz wysokobudżetowych produkcjach telewizyjnych. Na łamach portalu znajdziecie liczne newsy, recenzje, informacje o premierach, relacje z targów i imprez gamingowych, a także ciekawe artykuły.

Piszemy o grach na PlayStation 4, Xbox One, PC i Nintendo Switch

POLECAMY

Łowcy Trofeów