Filary Ziemi debiutują dzisiaj na PC w bogatej edycji pudełkowej

Gra dostępna na PC za jedyne 79,90 zł.

Kamil Kościelniak | @kamilgamerweb | | Przeczytasz w 2 min.
Filary Ziemi
Filary Ziemi

Epizodyczna gra przygodowa Filary Ziemi, debiutuje dzisiaj na polskim rynku i jest dostępna w bogatej edycji Kingsbridge. W pudełku z grą gracze znajdą m.in. fragment nadchodzącej książki autora Filarów Ziemi zatytułowanej Słup Ognia oraz zakładkę do książki z motywami z Filarów Ziemi i cyfrową ścieżkę dźwiękową z gry.

Filary Ziemi to bestsellerowa powieść Kena Folletta, a przeniesienie jej na pole cyfrowej rozrywki, wydawało się być tylko kwestią czasu. Tomasz Gawlikowski, Dyrektor Marketingu i PR Wydawnictwa Techland, nie kryje zadowolenia z premiery gry oraz niezwykłej zawartości fizycznej edycji:

Powieść Filary Ziemi to światowy fenomen, dlatego dołożyliśmy wszelkich starań, by nasze wydanie było atrakcyjne zarówno dla fanów gier jak i książek. Jesteśmy bardzo zadowoleni, że udało się dołączyć do niego fragment nowej powieści Folletta. To jedyna okazja w Polsce, by zapoznać się z początkiem książki przed jej wrześniową premierą.

Filary Ziemi wydają się być tytułem obowiązkowym dla fanów gier przygodowych. Przekonywał o tym między innymi Robert w swojej recenzji, którą możecie przeczytać tutaj.

Filary Ziemi – zwiastun premierowy

Dyskusja

Jeszcze nie ma komentarzy. Skomentuj pierwszy!

Dodaj komentarz

GAMERWEB

Piszemy o grach, nowoczesnych technologiach oraz wysokobudżetowych produkcjach telewizyjnych. Na łamach portalu znajdziecie liczne newsy, recenzje, informacje o premierach, relacje z targów i imprez gamingowych, a także ciekawe artykuły.

Piszemy o grach na PlayStation 4, Xbox One, PC i Nintendo Switch

POLECAMY

Łowcy Trofeów