FIFA 19 – w grze będzie podobny tryb do FIFA Street (plotka)

Damian Stefański | @DStefanski | | Przeczytasz w 2 min.
Fifa 19
Fifa 19

FIFA Street raczej w tym roku nie powróci, ale prawdopodobnie rozgrywkę 5 vs. 5 znajdziemy w nowej odsłonie FIFA 19.

Według plotek, które pojawiły się na Twitterze tryb Last Player Standing, doda rozgrywkę na mniejszych boiskach. Konto BrokerFUT ujawnia, że tryb będzie polegać na tych samych zasadach co klasyczny Last Man Standing z FIFA Street. Czyli wraz ze strzeleniem bramki tracimy jednego gracza. Poniżej możecie zobaczyć zrzut prezentujący zmagania uliczne w FIFA 19.

Rozgrywka 5 Vs 5 W Fifa 19

Rozgrywka 5 vs. 5 w Fifa 19 (źródło – https://twitter.com/brokerfut)

Inna plotka mówi także o trybie House Rules. Zasady rozgrywki mają być takie same jak w Last Player Standing, ale rywalizować będą ze sobą pełne drużyny składające się z 11 zawodników.

FIFA 19 – nowości, które zobaczymy w trybie kariery

Jeśli plotki okażą się prawdziwe w najnowszej części FIFA 19 znajdą się dwa nowe tryby Last Player Standing i House Rules, inspirowane rozgrywką z FIFA Street. EA na razie nie potwierdziła tych rewelacji.

FIFA 19 zadebiutuje 28 września bieżącego roku w edycji na komputery PC oraz konsole PlayStation 4, Nintendo Switch i Xbox One

FIFA 19 zwiastun

Dyskusja

Jeszcze nie ma komentarzy. Skomentuj pierwszy!

Dodaj komentarz

GAMERWEB

Piszemy o grach, nowoczesnych technologiach oraz wysokobudżetowych produkcjach telewizyjnych. Na łamach portalu znajdziecie liczne newsy, recenzje, informacje o premierach, relacje z targów i imprez gamingowych, a także ciekawe artykuły.

Piszemy o grach na PlayStation 4, Xbox One, PC i Nintendo Switch

POLECAMY

Łowcy Trofeów