FIFA 19 – nowości, które zobaczymy w trybie kariery (aktualizacja)

Kacper Cembrowski | @_Diabe | | Przeczytasz w 3 min.
Fifa 19 Ronaldo Gp

Tryb kariery w serii FIFA jest dostępny od długiego czasu, jednak trzeba przyznać – do ideału wiele mu brakuje. Rok temu, przy okazji premiery gry FIFA 18, zostało wprowadzonych wiele ciekawych zmian, jak chociażby przerywniki filmowe przy negocjowaniu transferów zawodników czy możliwość kupienia piłkarza wpłacając kwotę pokrywającą jego klauzulę. Electronic Arts na szczęście nie porzuciło rozwoju tego trybu i już ogłosiło kilka interesujących nowości, które zobaczymy w tegorocznej odsłonie najpopularniejszej gry piłkarskiej.

Ulepszony edytor wyglądu menedżera

Od FIFY 17 mamy możliwość zmiany wyglądu naszego menedżera. Trzeba niestety przyznać, że już w „siedemnastce” edytor ten raczkował, a w grze FIFA 18 praktycznie nic się względem tego nie zmieniło. Mieliśmy do wyboru zaledwie kilka różnych twarzy i to, czy chcemy aby nasz menedżer pokazywał się na boisku w dresie, garniturze czy koszuli. Na szczęście w nowej odsłonie serii ulegnie to zmianie i dostaniemy edytor, który przypominać będzie ten z drugiego sezonu Drogi do sławy. Będziemy mogli więc stworzyć trenera zespołu na nasze podobieństwo i dowolnie modyfikować strój przed każdym spotkaniem.

Maxresdefault

Rozbudowane konferencje prasowe

Konferencje prasowe to stały element trybu kariery. Były one jednak średnio dopracowane i co gorsza, nie miały żadnego wpływu na spotkanie, relacje pomiędzy klubami czy reputację trenera. W FIFIE 19 ulegnie to zmianie i konferencje prasowe będą okraszone przerywnikami filmowymi, w których my jako trener będziemy odpowiadać na pytania zadawane przez chmarę dziennikarzy. Bardzo prawdopodobne, że w tym trybie również pojawi się opcja odpowiadania porywczo lub spokojnie, jak to było w dotychczasowych przygodach Alexa Huntera.

 

Maxresdefault 1

Nowy system taktyczny

Do tej pory mieliśmy możliwość ustawienia pewnej taktyki, jednak nie było to zbytnio rozbudowane. Jak potwierdziło EA, w FIFIE 19 dostaniemy zupełnie nowy, ulepszony system taktyczny. Będziemy mieli dużo większą kontrolę nad zachowaniami na boisku danego zawodnika, jak i na to, gdzie będzie ustawiony. Pomoże to również w wielu sytuacjach na boisku – będziemy mogli wybrać, czy nasza drużyna lepiej ma się czuć przy atakach pozycyjnych, czy może przy tworzeniu sytuacji bramkowych z kontry.

Animacje losowania par Ligi Mistrzów i Ligi Europy

Jakiś czas temu dowiedzieliśmy się, że prawa do Ligi Mistrzów i Ligi Europy trafiły w ręce Electronic Arts. Dzięki temu od tegorocznej odsłony FIFY zobaczymy przerywniki filmowe, na których będą losowane pary LM i LE. Oczywiście, oprócz tego wszystkie mecze będą okraszone motywem znanym nam bardzo dobrze z tych dwóch wielkich piłkarskich rozgrywek.

Og Draw

Animacje odbierania najważniejszych nagród

W tegorocznej odsłonie serii ujrzymy przerywniki filmowe, na których zobaczymy piłkarzy odbierających Ballon d’Or oraz nagrodę The Best. Niewątpliwie wzbudzi to więcej emocji niż do tej pory, bowiem w FIFE 18 w aktualnościach pojawiała nam się informacja o tym, kto taką nagrodę zdobył. Zdecydowanie ciekawa zmiana.

 

Img 20161025 185205 Arp4360977 20160111195908 Kioh U301330990817xfg 992x558lavanguardia Web Ksrc U4113221303213pf 1126x636@rac1 Web

FIFA 19 zadebiutuje już 28 września. Gra pojawi się na komputerach osobistych z systemem Windows oraz konsolach PlayStation 4, PlayStation 3, Xbox One, Xbox 360 i Nintendo Switch. Więcej informacji o wersji próbnej gry znajdziecie pod tym linkiem.

FIFA 19 – zwiastun produkcji

AKTUALIZACJA 19.09.2018

Przecieki dotyczące rozbudowanego edytora wyglądu menedżera w trybie kariery okazały się nieprawdziwe. W tegorocznej odsłonie gry nie będziemy mogli jeszcze całkowicie zmodyfikować wyglądu naszego trenera.

2
Dodaj komentarz

avatar
2 Wątki w komentarzach
0 Odpowiedz na wątek
0 Followers
 
Najpopularniejsze komentarze
Najlepiej oceniane komentarze
2 Comment authors
Michu MikulaPrecel Recent comment authors
najnowszy najstarszy oceniany
Precel
Gość
Precel

Potwierdzone info ? Czu plotki, i czy konferencje beda tez w karoerze jednym zawodnikiem..

Michu Mikula
Gość
Michu Mikula

Chciałbym,aby w Fifie 20 dodali takie opcje bo w Fifie 19 tego nie ma i chyba nie da się zrobić??!!!!!!!!!!!!!!!!!
-możliwość dodania wielu tatuaży do opcji stworzenia zawodnika
-możliwość dodania zdjęcia stworzonego zawodnika w drużynie wirtualnej
-możliwość stworzenia własnego zespołu i zawodników:stworzenie swojego logo drużyny,stworzenie swoich zawodników i menedżera i {Nazwać swoją Drużyne}

To są moje oczekiwania co do Fifa 20!!!!!!!!!!!!!!!!Wielu ludzi oczekuje takich nowych zmian w fifie 20!!!!!!!!!!!!

GAMERWEB

Piszemy o grach, nowoczesnych technologiach oraz wysokobudżetowych produkcjach telewizyjnych. Na łamach portalu znajdziecie liczne newsy, recenzje, informacje o premierach, relacje z targów i imprez gamingowych, a także ciekawe artykuły.

Piszemy o grach na PlayStation 4, Xbox One, PC i Nintendo Switch

POLECAMY

Łowcy Trofeów