Call of Duty: Black Ops 4 najlepiej sprzedającą się grą w Wielkiej Brytanii

Beta Call Of Duty Black Ops 4
Beta Call Of Duty Black Ops 4

Inaczej być nie mogło. Call of Duty: Black Ops 4 wystarczyły dwa dni sprzedaży by wylądować na szczycie cotygodniowej listy najlepiej sprzedających się gier w UK. Zadanie dla innych marek nieosiągalne, jakim jest zdetronizowanie świeżej odsłony serii FIFA, dla nowej części CODa to pikuś. O świetnej sprzedaży cyfrowej Black Ops 4 już dzisiaj pisaliśmy (zobacz), dlatego żeby ktoś nie zarzucił nam wałkowanie tematu, informuję, że tym razem zestawienie dotyczy wyłącznie sprzedaży kopii fizycznych.

Nauczony historią z poprzednich lat, już dzisiaj mogę przewidzieć, że Call of Duty: Black Ops 4 i FIFA 19 mogą nie opuścić pierwszej piątki notowania, nawet do końca pierwszego kwartału 2019 roku.

W cieniu sieciowej strzelanki debiutował w zeszłym tygodniu inny duży tytuł – WWE 2K19. Gra od 2K Games zadebiutowała na czwartym miejscu, ulegając jeszcze Assassin’s Creed Odyssey. Pierwszą piątkę zamyka  Forza Horizon 4.

Nieco gorzej powiodło się The World Ends With You: Final Remix. Switchowa edycja tytułu, który w 2008 roku debiutował na Nintendo DS, znalazła się na 21 miejscu notowania.

Top 10 najchętniej kupowanych gier w ubiegłym tygodniu w Wielkiej Brytanii

  1. CALL OF DUTY: BLACK OPS 4
  2. FIFA 19
  3. ASSASSIN’S CREED ODYSSEY
  4. WWE 2K19
  5. FORZA HORIZON 4
  6. MARVEL’S SPIDER-MAN
  7. SUPER MARIO PARTY
  8. CRASH BANDICOOT N.SANE
  9. SHADOW OF THE TOMB RAIDER
  10. MARIO KART 8