FIFA 18 zadebiutuje na Nintendo Switch w tym roku

Kamil Kościelniak | @kamilgamerweb | | Przeczytasz w 1 minutę

W związku z nadchodzącą premierą konsoli Nintendo Switch, EA rozpoczęło współpracę z Japońskim gigantem. Zapał Elektroników oraz ich fascynacja Switch pozwalają mieć nadzieję, że partnerstwo to potrawa dłużej niż przy Wii U.

Podczas odbywającej się w Paryżu imprezy FIFA, serwis Gamereactor rozmawiał z jednym z dyrektorów EA. Peter Moore wyjawił, że najnowsza odsłona gry FIFA trafi na Nintendo Switch jeszcze w tym roku.

Tak jak wcześniej mówiliśmy budujemy grę FIFA dla Nintendo Switch. Będzie to FIFA 18 i zadebiutuje oczywiście jeszcze w tym roku.

Dziennikarz pytał również czy port na Switch będzie odchudzoną wersją, podobną do tych dostępnych na konsole PlayStation 3 i Xbox 360. Moore nie odpowiedział wprost na pytanie, a jedynie wyjawił to co już wiemy, że będzie to wersja niestandardowa, dostosowana specjalnie do możliwości Switch.

Dyskusja

Jeszcze nie ma komentarzy. Skomentuj pierwszy!

Dodaj komentarz

GAMERWEB

Piszemy o grach, nowoczesnych technologiach oraz wysokobudżetowych produkcjach telewizyjnych. Na łamach portalu znajdziecie liczne newsy, recenzje, informacje o premierach, relacje z targów i imprez gamingowych, a także ciekawe artykuły.

Piszemy o grach na PlayStation 4, Xbox One, PC i Nintendo Switch

POLECAMY

Łowcy Trofeów