Fall Guys Sezon 4 wystartuje już za kilka dni. Zobaczcie świetny zwiastun

Fall Guys

Jak ogłosił wydawca, Devolver Digital, oraz deweloper produkcji, studio Mediatonic, czwarty sezon w Fall Guys wystartuje już 22 marca.

Fall Guys Sezon 4 przeniesie nas w przepełnioną neonami przyszłość. Jak informuje sam wydawca, w czwartym sezonie przyjdzie nam wcielić się w astronautów, najeźdźców z kosmosu, a nawet w same „Fasolki w Czerni”. Do gry zostanie dodanych aż 7 nowych poziomów utrzymanych w cyberpunkowych klimatach.

Fall Guys odnosiło sukces za sukcesem. Przy swojej premierze na PC, nie pozwoliła się zdetronizować Microsoft Flight Simulator z pierwszego miejsca listy najlepiej sprzedających się gier na Steamie. Poza tym, w miesiącu swojego wydania, produkcja Mediatonic otrzymała tytuł najchętniej pobieranej gry w historii PS Plus. Gra nie miała również konkurencji na serwisach streamingowych i stale zajmowała pierwsze miejsce pod względem oglądalności… aż do momentu niespodziewanego sukcesu Among Us.

Przypomnijmy, że jakiś czas temu studio Mediatonic zostało wykupione przez Epic Games. Oznacza to tyle, że w najbliższej przyszłości gra prawdopodobnie będzie ekskluzywna dla Epic Games Store na PC. Epic tym ruchem zyskuje drugą, obok Fortnite’a, mainstreamową grę, która świetnie sobie radzi.

Fall Guys jest już dostępne na komputerach osobistych z systemem Windows oraz na konsolach PlayStation 4 i PlayStation 5. W lato gra zadebiutuje na Nintendo Switch oraz Xbox One i Xbox Series X|S.