Fall Guys Sezon 3 już za parę dni?

Fall Guys

Twórcy niesamowicie popularnej multiplayerowej gry Fall Guys: Ultimate Knockout ogłosili dziś, że trzeci sezon będzie nosił tytuł „Winter Knockout”.

Deweloperzy tytułu, studio Mediatonic, ani wydawca, Devolver Digital, nie ogłosili jeszcze oficjalnej daty premiery trzeciego sezonu. Wierząc jednak odliczaniu, które odbywa się w grze, Fall Guys Sezon 3 rozpocznie się około 7 grudnia.

Fall Guys odnosiło sukces za sukcesem. Przy swojej premierze na PC, nie pozwoliła się zdetronizować Microsoft Flight Simulator z pierwszego miejsca listy najlepiej sprzedających się gier na Steamie. Poza tym, w miesiącu swojego wydania, produkcja Mediatonic otrzymała tytuł najchętniej pobieranej gry w historii PS Plus. Gra nie miała również konkurencji na serwisach streamingowych i stale zajmowała pierwsze miejsce pod względem oglądalności… aż do momentu niespodziewanego sukcesu Among Us.

Fall Guys jest już dostępne na komputerach osobistych z systemem Windows za pośrednictwem platofrmy Steam oraz na konsolach PlayStation 4 i PlayStation 5.