Fall Guys najchętniej pobieraną grą w historii PS Plus

fall guys 1

Jak ogłosiło Sony – Fall Guys: Ultimate Knockout jest najchętniej pobieraną grą w historii PS Plus. Jest to niewątpliwie wielka niespodzianka, bowiem japońskie studio serwowało wiele ogromnych i popularnych tytułów AAA w ramach swojego abonamentu. Mimo to, na szczycie podium zasiada nowa produkcja od studia Mediatonic.

Fall Guys: Ultimate Knockout to produkcja, która nie miała jeszcze swojej premiery – posiadacze PS Plusa otrzymają więc świeżynkę. Za produkcję odpowiedzialne jest studio Mediatonic, wydawcą za to jest Devolver Digital. Jak możemy przeczytać na stronie PlayStation:

Przetrwaj serię cudacznych wyzwań i zostań zwycięzcą tej kolorowej, 100-osobowej gry dla wielu graczy.

Sprawdź swoją wytrzymałość w bezlitosnych kooperacyjnych wyzwaniach, w których wszystko jest dozwolone. Tylko jedna drużyna może przejść do kolejnej rundy. Wyginaj się, odbijaj i rozbijaj, pokonując zabawne przeszkody — od przebijania się przez drzwi przez jazdę na gigantycznej deskorolce po ściganie się na szczyty gór nafaszerowanych pułapkami.

Niedawno premierę miała wielka gra – Microsoft Flight Simulator – naszą recenzję produkcji możecie znaleźć pod tym linkiem. Pomimo wielkiego zainteresowania i niezwykle ciepłego przyjęcia symulatora przez graczy, Fall Guys utrzymuje pierwszą lokatę na liście sprzedaży Steam i nie oddaje korony produkcji Microsoftu. Chyba nikt nie spodziewał się tak ogromnego sukcesu produkcji od Mediatonic.