Edycja kolekcjonerska Resident Evil Village droższa od PlayStation 5 na Allegro

Resident Evil Village

Capcom przedstawił zawartość oraz cenę edycji kolekcjonerskiej Resident Evil Village. Zestaw robi wrażenie, chociaż raczej nie takie, jakie powinien…

Japońskie studio przygotowało dwie wersje edycji kolekcjonerskiej. Pierwsza z nich zawiera grę Resident Evil Village, figurkę Chrisa Redfielda, steelbook, artbook liczący 64 strony, płócienną mapę, grafikę w rozmiarze A4 oraz pakiet cyfrowych dodatków do gry zatytułowany Trauma Pack. Taka przyjemność będzie kosztowała blisko 1100 PLN. To oczywiście ten tańszy zestaw. Możecie zobaczyć go poniżej.

Resident Evil Village 1

Bardziej wypasiony zestaw został wzbogacony o specjalne elementy do figurki, książkę pod tytułem „Village of Shadows” oraz… płaszcz Chrisa Redfielda. Taki zestaw został wyceniony na blisko 6700 PLN.

Resident Evil Village 2

Jeśli chcecie dowiedzieć się więcej na temat nadchodzącej odsłony kultowej serii, odsyłam do tekstu Roberta, w którym podsumował wszystko, co wiemy do tej pory. (klik!)

Resident Evil Village zadebiutuje już 7 maja na PC, a także na konsolach starej i nowej generacji. Osoby, które zakupią grę na PS4 i XONE będą mogły za darmo ulepszyć swoją wersję do nowych konsol. Nie wiem, jak wy, ale my nie możemy się doczekać!