Edna & Harvey – seria powróci na tegorocznych targach Gamescom

Mikołaj Ciesielski | @MiChU_0l7 | | Przeczytasz w 2 min.
Edna & Harvey
Edna & Harvey

Świetne wieści dla fanów gier przygodowych. Starsi wielbiciele tego gatunku być może kojarzą serię Edna & Harvey. Twórcy gry zapowiedzieli, że odświeżona wersja wydanej 10 lat temu gry Edna & Harvey: The Breakout, pojawi się na tegorocznych targach Gamescom, które odbędą się w dniach 21 – 25 sierpnia, w Kolonii. Wersja demonstracyjna dostępna będzie dla wszystkich, którzy zjawią się na tej imprezie.

Edna & Harvey: The Breakout 10th Anniversary Edition zostanie wydane z okazji 10 rocznicy wydania pierwotnej wersji gry. Twórcy obiecują, że podczas rozgrywki, gracze będą mogli swobodnie przełączać się pomiędzy odświeżoną, a oryginalną szatą graficzną. Na pewno spodoba się to fanom serii, którzy oprócz warstwy fabularnej, będą chcieli również rzucić okiem i przypomnieć sobie, jak produkcja Daedelic Entertainment prezentowała się 10 lat temu.

Edna & Harvey jest serią tradycyjnych przygodówek z gatunku point’n’click. Głównymi bohaterami gry są Edna oraz jej pluszowy przyjaciel Harvey. Naszym zadaniem jest pomóc protagonistom wydostać się ze szpitala psychiatrycznego. W grze nie brakuje wielu zagadek oraz rozbudowanych i przepełnionych humorem dialogów. Całość dopełnia rysunkowa oprawa graficzna, która idealnie wpisuje się w klimat produkcji.

Edna & Harvey: The Breakout 10th Anniversay Edition trafi na komputery osobiste oraz konsole PlayStation 4, Xbox One oraz Nintendo Switch. Premiera gry zaplanowana jest na rok 2019.

Edna & Harvey: The Breakout 10th Anniversary Edition – zapowiedź

Edna & Harvey: The Breakout 10th Anniversary Edition – galeria

Dyskusja

Jeszcze nie ma komentarzy. Skomentuj pierwszy!

Dodaj komentarz

GAMERWEB

Piszemy o grach, nowoczesnych technologiach oraz wysokobudżetowych produkcjach telewizyjnych. Na łamach portalu znajdziecie liczne newsy, recenzje, informacje o premierach, relacje z targów i imprez gamingowych, a także ciekawe artykuły.

Piszemy o grach na PlayStation 4, Xbox One, PC i Nintendo Switch

POLECAMY

Łowcy Trofeów