Sekiro: Shadows Die Twice z mnóstwem materiałów z Gamescom 2018

Bartosz Zając | @_CORTARE_ | | Przeczytasz w 1 minutę

Na kanałach wielu growych portali pojawiły się dzisiaj nowe materiały z Sekiro: Shadows Die Twice, najnowszego tytułu od studia From Software zmierzającego na PlayStation 4, Xbox One i PC. Demo najnowszej produkcji od twórców m.in. serii Dark Souls jest aktualnie grywalne na tegorocznych targach Gamescom, które zakończą się 25 sierpnia.

Akcja Sekiro: Shadows Die Twice będzie rozgrywała się w Japonii, gdzie wcielimy się w samuraja, który będzie musiał stawić czoła przeciwnikom nie z tego świata. Gra powinna zainteresować graczy rozbudowanym systemem walki, przypominającym połączenie rozgrywki z serii Souls z popularnym swego czasu Tenchu.

Na materiałach możemy zobaczyć w akcji protezę głównego bohatera, wypełnioną wieloma narzędziami. Wśród nich znajdziemy m.in. hak, ułatwiający eksplorację i cichą eliminację przeciwników. Zamiast klasycznego, Soulsowego wspinania się po drabinach, Sekiro umożliwi nam natychmiastowe przedostanie się do wybranego miejsca, dynamizując rozgrywkę.

Sekiro: Shadows Die Twice na wymienionych wyżej platformach zadebiutuje 22 marca przyszłego roku. Edycję kolekcjonerską zobaczycie w tym newsie (link).

Sekiro: Shadows Die Twice – Najnowsze materiały:

Źródło: https://gematsu.com/2018/08/sekiro-shadows-die-twice-gamescom-2018-gameplay

Dodaj komentarz

avatar

GAMERWEB

Piszemy o grach, nowoczesnych technologiach oraz wysokobudżetowych produkcjach telewizyjnych. Na łamach portalu znajdziecie liczne newsy, recenzje, informacje o premierach, relacje z targów i imprez gamingowych, a także ciekawe artykuły.

Piszemy o grach na PlayStation 4, Xbox One, PC i Nintendo Switch

POLECAMY

Łowcy Trofeów