E3 – EA prezentuje nowego Need for Speeda!

Paweł Ziarkiewicz | @Xpawel5 | | Przeczytasz w 1 minutę

Wiele osób czekało na najnowszego NFS-a. Twórcy na szczęście nie zawiedli i na konferencji EA pokazano trailer najnowszej części oraz zdradzono kilka istotnych informacji. 

Ku uciesze wielu fanów zapowiedziano, że najnowsza odsłona serii o nielegalnych wyścigach będzie nawiązywała do najlepszych, kultowych części jakie pojawiły się w około 20 letniej historii (nawiązania znajdziemy na pewno z części Carbon). Wiemy też, że przewidziano w grze lokacje typowo miejskie jak i pozamiejskie.

Działacz EA zapewnił, że gra jest stworzona bardzo realistycznie i firma uwzględniła prośby o rozwinięcie personalizacji pojazdów. Dzięki naleganiom fanów, w krótkim nagraniu przedstawiono jakie elementy będzie można edytować. Edycji jest poddany niemal każdy fragment auta…

Dzięki połączeniu wszystkich najlepszych rozwiązań z poprzednich odsłon gry bardzo możliwe, że NFS może namieszać na rynku. Szykuję nam się hit.

Premiera już 3 listopada b. r.

Dodaj komentarz

avatar

GAMERWEB

Piszemy o grach, nowoczesnych technologiach oraz wysokobudżetowych produkcjach telewizyjnych. Na łamach portalu znajdziecie liczne newsy, recenzje, informacje o premierach, relacje z targów i imprez gamingowych, a także ciekawe artykuły.

Piszemy o grach na PlayStation 4, Xbox One, PC i Nintendo Switch

POLECAMY

Łowcy Trofeów