Mario + Rabbids Kingdom Battle – Donkey Kong dołączy do gry 26 czerwca

| @DStefanski | | Przeczytasz w 1 minutę
Donkey Kong Trafi Do Mario + Rabbids Kingdom Battle
Donkey Kong Trafi Do Mario + Rabbids Kingdom Battle

Już od stycznia wiedzieliśmy, że goryl legenda, który w branży gier panoszy się już od ponad 30 lat, trafi w ramach dodatkowej zawartości do gry Mario + Rabbids Kingdom Battle.

Dziś w czasie konferencji E3, Ubisoft udostępnił nowy zwiastun i datę nadchodzącego dodatku. W Mario + Rabbids Kingdom Battle Donkey Kong Adventure zagramy 26 czerwca wyłącznie na konsoli Nintendo Switch.

Mario + Rabbids Kingdom Battle jest wynikiem współpracy Ubisoftu i Nintendo. Gra zadebiutowała 29 sierpnia zeszłego roku wyłącznie na konsolę Nintendo Switch.

Dyskusja

Jeszcze nie ma komentarzy. Skomentuj pierwszy!

Dodaj komentarz

TWEETS

Tekken 7 – Negan z The Walking Dead i Julia trafią do gry jeszcze w tym miesiącu https://t.co/1ev08Of69D https://t.co/grNomDuPVz
Final Fantasy XV – Episode Ardyn z dokładną datą premiery, prolog w w formie anime już dostępny… https://t.co/eiHCtboPQg

GAMERWEB

Piszemy o grach, nowoczesnych technologiach oraz wysokobudżetowych produkcjach telewizyjnych. Na łamach portalu znajdziecie liczne newsy, recenzje, informacje o premierach, relacje z targów i imprez gamingowych, a także ciekawe artykuły.

Piszemy o grach na PlayStation 4, Xbox One, PC i Nintendo Switch