Nowe materiały wideo z Beyond Good & Evil 2!

Beyond Good And Evil 2
Beyond Good And Evil 2

Na konferencji Ubisoftu podczas trwających targów E3 nie zabrakło miejsca dla Beyond Good & Evil 2. Na panelu francuskiego dewelopera zaprezentowany został filmowy zwiastun, w którym nie brakuje interesujących postaci. Bohaterowie znajdują się na statku kosmicznym, który niestety napotyka na dość poważną przeszkodę. Cały materiał zwiastuje, że produkcja studia Wild Sheep zabierze nas w epicką przygodę.

Gdy wszyscy myśleli, że to już koniec, na ekranie pojawił się fragment rozgrywki pochodzący ze wczesnej fazy produkcji. Mimo, że Beyond Good & Evil 2 wciąż znajduje się w przysłowiowych powijakach, to już teraz prezentuje dość wysoki poziom technologiczny. Fragment rozgrywki zaprezentowany przez Ubisoft zapowiada, że podczas zabawy będziemy mogli dowolnie przemierzać galaktykę.

Wszystko to wygląda i brzmi bardzo ładnie i ciekawie. Pozostaje jednak dość ważne pytanie. Ile czasu będziemy musieli czekać, aż Beyond Good & Evil 2 trafi na półki sklepowe. Miejmy nadzieję, że w najbliższych miesiącach poznamy przybliżoną datę premiery produkcji Wild Sheep Studio.

Beyond Good & Evil 2 – filmowy zwiastun