Dziś premiera Harry Potter: Hogwarts Mystery

Mikołaj Ciesielski | @MiChU_0l7 | | Przeczytasz w 2 min.
Harry Potter: Hogwarts Mystery
Harry Potter: Hogwarts Mystery

Uwaga wszyscy fani Harrego Pottera. Dziś premiera gry Harry Potter: Hogwarts Mystery. Wyjmujcie swoje szaty i ruszajcie poznawać magiczny świat stworzony przez J.K. Rowling. Najnowsza produkcja studia Jam City dostępna jest dla posiadaczy urządzeń mobilnych z systemem Android i iOS. Nie zwlekajcie, tylko pobierajcie, grajcie i dajcie się, po raz kolejny, pochłonąć magii Harrego Pottera.

Z okazji premiery Harry Potter: Hogwarts Mystery w sieci pojawił się zwiastun premierowy tej produkcji. Tytuł ten to, jak określają twórcy, gra przygodowa z elementami RPG. W trakcie rozgrywki tworzymy postacie, którymi następnie kierujemy i przeżywamy kolejne lata w Hogwarcie. Jak twierdzą deweloperzy, gracze po raz pierwszy poczują się jak uczniowie Szkoły Magii i Czarodziejstwa. Brzmi jak prawdziwa gratka dla fanów twórczości J.K. Rowling oraz filmowych adaptacji jej książek.

Grę Harry Potter: Hogwarts Mystery można już pobrać z App Store oraz ze sklepu Google Play. Sprawdźcie sami czy tytuł stworzony przez Jam City naprawdę jest w stanie oczarować Was podobnie, jak przed laty robiły to książki, filmy, czy gry z Harrym Potterem w roli głównej. Sprawdźcie też zwiastun premierowy, który znajdziecie niżej.

Harry Potter: Hogwarts Mystery – zwiastun premierowy

Dyskusja

Jeszcze nie ma komentarzy. Skomentuj pierwszy!

Dodaj komentarz

GAMERWEB

Piszemy o grach, nowoczesnych technologiach oraz wysokobudżetowych produkcjach telewizyjnych. Na łamach portalu znajdziecie liczne newsy, recenzje, informacje o premierach, relacje z targów i imprez gamingowych, a także ciekawe artykuły.

Piszemy o grach na PlayStation 4, Xbox One, PC i Nintendo Switch

POLECAMY

Łowcy Trofeów