Connect with us

Cześć, wpisz czego szukasz.

MOBILE

Forza Street grą na urządzenia mobilne?

Forza Street
Forza Street

W sieci pojawiła się niezwykle interesująca informacja, która może dowodzić, że Forza Street pojawi się wyłącznie na urządzeniach mobilnych.

Wzmianka o nadchodzącej produkcji pochodzi od samego studia Turn 10. W zeszłym tygodniu Brian Ekberg poinformował fanów, że Evan „Raceboy77″wygrał ostatnie zawody społecznościowe, ale link z informacją był błędny. Okazuje się, że był to zwykły plik tekstowy.

Forza Street powstaje we współpracy z Brytyjskim Studiem Electric Square. Produkcja pojawi się na Windows 10, iOS i Androidzie.

Czy widzimy właśnie kolejny odłam serii Forza? Jeżeli nadchodzący tytuł rzeczywiście powstaje, nie ma mowy o kolejnej konsolowej części w tym roku. Być może gra na urządzenia mobilne wniosłaby trochę świeżości przed wydaniem kolejnego, wielkiego tytułu.

Turn 10 ma w zwyczaju wydawać swoje gry w marcu, a w kolejnym odcinku streamu Forza Monthly pojawi się Dan Greenwalt. W 2016 roku w ten sposób zapowiedziano Forza Motorsport 6: Apex na komputery osobiste.

Z drugiej strony Electric Square pracuje dla Microsoftu i w zeszłym roku wydało Miami Street wyłącznie na komputery osobiste. Być może teraz doczekamy się jedynie zmiany nazwy na Forza Street, a ujawniony dokument to jedynie pokaz planów z przeszłości.

Kliknij, by skomentować

Leave a Reply

Twój adres email nie zostanie opublikowany.

This site is protected by reCAPTCHA and the Google Privacy Policy and Terms of Service apply.

Zobacz także...

QUIZY

Dla naszych czytelników przygotowaliśmy kolejny quiz. Tym razem sprawdzamy czy znacie wszystkie bohaterki z gry Wiedźmin 3: Dziki Gon. Mamy dla Was 16 screenów...

QUIZY

Święta za pasem, niby już zima, a śniegu ni ma – a do tego na dworze niemal wiosenna temperatura. Na szczęście, gracze by poczuć prawdziwy...

QUIZY

W dzisiejszym quizie sprawdzimy waszą wiedzę na temat konsoli Xbox 360. Przekonajcie się czy rzeczywiście należycie do teamu zielonych. Mam dla Was 17 pytań, w których...

QUIZY

Jeśli odpowiecie prawidłowo na 15 pytań, możecie być z siebie zadowoleni.

Advertisement