Forza Street grą na urządzenia mobilne?

Krzysztof Borek | @krzysiek_borek | | Przeczytasz w 2 min.
Forza Street
Forza Street

W sieci pojawiła się niezwykle interesująca informacja, która może dowodzić, że Forza Street pojawi się wyłącznie na urządzeniach mobilnych.

Wzmianka o nadchodzącej produkcji pochodzi od samego studia Turn 10. W zeszłym tygodniu Brian Ekberg poinformował fanów, że Evan „Raceboy77″wygrał ostatnie zawody społecznościowe, ale link z informacją był błędny. Okazuje się, że był to zwykły plik tekstowy.

Forza Street powstaje we współpracy z Brytyjskim Studiem Electric Square. Produkcja pojawi się na Windows 10, iOS i Androidzie.

Czy widzimy właśnie kolejny odłam serii Forza? Jeżeli nadchodzący tytuł rzeczywiście powstaje, nie ma mowy o kolejnej konsolowej części w tym roku. Być może gra na urządzenia mobilne wniosłaby trochę świeżości przed wydaniem kolejnego, wielkiego tytułu.

Turn 10 ma w zwyczaju wydawać swoje gry w marcu, a w kolejnym odcinku streamu Forza Monthly pojawi się Dan Greenwalt. W 2016 roku w ten sposób zapowiedziano Forza Motorsport 6: Apex na komputery osobiste.

Z drugiej strony Electric Square pracuje dla Microsoftu i w zeszłym roku wydało Miami Street wyłącznie na komputery osobiste. Być może teraz doczekamy się jedynie zmiany nazwy na Forza Street, a ujawniony dokument to jedynie pokaz planów z przeszłości.

Źródło: https://www.gtplanet.net/what-is-forza-street-possible-forza-mobile-title-leaked/

Dyskusja

Jeszcze nie ma komentarzy. Skomentuj pierwszy!

Dodaj komentarz

GAMERWEB

Piszemy o grach, nowoczesnych technologiach oraz wysokobudżetowych produkcjach telewizyjnych. Na łamach portalu znajdziecie liczne newsy, recenzje, informacje o premierach, relacje z targów i imprez gamingowych, a także ciekawe artykuły.

Piszemy o grach na PlayStation 4, Xbox One, PC i Nintendo Switch

POLECAMY

Łowcy Trofeów