Dziś premiera Destiny 2 – zobaczcie jak w Japonii reklamują grę

Nietypowy taneczny zwiastun

Damian Stefański | @DStefanski | | Przeczytasz w 2 min.

Dzisiaj do sklepów trafiła jedna z najważniejszych gier tego roku Destiny 2. Na razie produkcja jest dostępna w dwóch wersjach na PS4 i Xbox One. Ci, którzy chcą pograć na PC muszą poczekać do 24 października. Gra jest dostępna w pełnej polskiej wersji językowej. 

Destiny 2 kolejny raz zabiera graczy w epicką podróż po wszechświecie, by ocalić ludzkość przed całkowitą zagładą. Fabuła przedstawia upadek azylu ludzkości. Ostatnie bezpieczne miasto na Ziemi upadło i zostało zajęte przez nowego przeciwnika Czerwony Legion. Oczywiście naszym zadaniem będzie stworzenie Strażnika, który ochroni ludzką rasę i pokona najeźdźce. Twórcy podkreślają, że druga odsłona jest adresowana zarówno do nowych graczy, jak również oddanych weteranów. Destiny 2 oferuje wszystkim szereg trybów i aktywności do odkrycia.

Destiny 2 – trofea

Poniżej możecie zobaczyć nietypowy live-action trailer Destiny 2 przeznaczony na rynek azjatycki. Jak często bywa w tym regionie, reklama jest dość oryginalna. Przekonajcie się zresztą sami, oglądając poniższy film.

Najważniejsze cechy drugiej odsłony gry:

ZUPEŁNIE NOWY PULPIT Wygodne narzędzie pozwalające przechodzić do Przygód, Utraconych Sektorów, nowych wydarzeń publicznych i innych rodzajów rozgrywki. Gracze mogą wybierać miejsce lądowania, rozpocząć eksplorację i płynnie przechodzić do innych działań w grze.

WYDARZENIA PUBLICZNE Unikalne, opcjonalne i zmieniające się aktywności bojowe, do których przemierzający świat gry gracze mogą dołączyć w locie – sami lub nawet z dziewięcioma innymi graczami.

UTRACONE SEKTORY Rozproszone po świecie gry podziemia opanowane przez wrogów; z unikalnymi bossami strzegącymi skarbów.

PRZYGODY Krótsze misje z własnymi, zamkniętymi scenariuszami pozwalające graczom dowiedzieć się więcej o świecie Destiny 2 i zamieszkujących go postaciach.

GRY Z PRZEWODNIKIEM Nowa funkcja, dzięki której samotni, niezrzeszeni gracze i klany mogą wspólnie rozgrywać najbardziej wymagające działania w Destiny 2, w tym najazdy, próby i nocne szturmy.

GRAJ W POJEDYNKĘ LUB ZE ZNAJOMYMI Kampania fabularna – opowiedziana z filmowym rozmachem historia pozwalająca rozgrywać także przygody, patrole, utracone sektory, zadania i wydarzenia publiczne.

Źródło: Informacja prasowa

Dyskusja

Komentarzy ( 1 )

  1. Darop pisze:

    Gra jest niezła i są trofea

Dodaj komentarz

GAMERWEB

Piszemy o grach, nowoczesnych technologiach oraz wysokobudżetowych produkcjach telewizyjnych. Na łamach portalu znajdziecie liczne newsy, recenzje, informacje o premierach, relacje z targów i imprez gamingowych, a także ciekawe artykuły.

Piszemy o grach na PlayStation 4, Xbox One, PC i Nintendo Switch

POLECAMY

Łowcy Trofeów