Dziś na półkach sklepowych ląduje The Bard’s Tale IV: Barrows Deep

Kamil Kościelniak | @kamilgamerweb | | Przeczytasz w 2 min.
The Bard’s Tale Iv Barrows Deep
The Bard’s Tale Iv Barrows Deep

Dziś premiera gry The Bard’s Tale IV: Barrows Deep, czwartej odsłony kultowej serii RPG od Briana Fargo, którego dzieło jest obecnie wciąż kontynuowane przez studio inXile.  Cyfrowa edycja na platformie Steam zawiera polską lokalizację oraz cyfrowe dodatki: przedmioty Ognisty róg, Topór Kaela oraz Koło kodów i podręcznik do gry. Gra jest także dostępna w pudełkowym wydaniu dzięki wydawnictwu Techland.

Brian Fargo, szef inXile nie ukrywa radości z premiery czwartej odsłony serii:

To o niesamowita radość, móc świętować powrót do jednego z najbardziej magicznych światów gier, który pokochały całe pokolenia graczy. The Bard’s Tale IV: Barrows Deep to zarówno wycieczka w przeszłość jak i wielki skok w przyszłość tej kluczowej dla rozwoju gatunku serii. Dołożyliśmy starań by uchwycić urok i czar oryginalnej trylogii dbając by wykorzystać wszystkie szanse, jakie daje tworzenie nowej, pięknej przygody z całym bogactwem jakie oferują współczesne środki.

The Bard’s Tale IV jest obecnie dostępne wyłącznie na PC. Konsolowe edycje na PlayStation 4 i Xbox One są planowane na grudzień bieżącego roku.

Premierowy zwiastun The Bard’s Tale IV: Barrows Deep

Dyskusja

Jeszcze nie ma komentarzy. Skomentuj pierwszy!

Dodaj komentarz

GAMERWEB

Piszemy o grach, nowoczesnych technologiach oraz wysokobudżetowych produkcjach telewizyjnych. Na łamach portalu znajdziecie liczne newsy, recenzje, informacje o premierach, relacje z targów i imprez gamingowych, a także ciekawe artykuły.

Piszemy o grach na PlayStation 4, Xbox One, PC i Nintendo Switch

POLECAMY

Łowcy Trofeów