Dystrybutorem Dark Souls Remastered na Nintendo Switch będzie europejski oddział Nintendo

Damian Stefański | @DStefanski | | Przeczytasz w 2 min.
Dark Souls Remastered
Dark Souls Remastered

Jakiś czas temu Bandai Namco ujawniło, że pierwsza odsłona serii Dark Souls, doczeka się odświeżonej wersji. Premiera Dark Souls Remastered została zaplanowana na 25 maja i gra trafi na PC oraz konsole PlayStation 4, Xbox One i Nintendo Switch.

Dziś okazało się, że odświeżona gra w wersji na Nintendo Switch będzie dystrybuowana przez Nintendo of Europe, a nie jak na innych platformach przez Bandai Namco. Jest to już piąty tytuł zewnętrznego dewelopera dystrybuowany w ten sposób na Switchu (wcześniej DOOM, Skyrim, Ultra Street Fighter 2 i Schlag den Star).

Przypuszcza się, że jest to spowodowane droższym kosztem kartridżów. Dla graczy nie jest to dobra wiadomość, gdyż gry wydawane przez Nintendo trzymają cenę i raczej nie są dostępne w promocjach. Produkcje takie jak Doom czy Skyrim nie były jeszcze sporo przecenione jak było to w przypadku innych platform.

Dark Souls Remastered na Nintendo Switch

Gracze, którzy zdecydują się ogrywać Dark Souls Remastered na „przełączniku” mogą spodziewać się płynności na poziomie 30 klatek na sekundę i rozdzielczości 1080p w trybie stacjonarnym i 720p w trybie przenośnym. Oczywiście oprócz rozdzielczości i płynności, deweloperzy poprawią także tekstury oraz zwiększą ilość detali. W skład remastera wejdzie także dodatek Artorias of the Abyss. Gra zadebiutuje 25 maja.

Dyskusja

Jeszcze nie ma komentarzy. Skomentuj pierwszy!

Dodaj komentarz

GAMERWEB

Piszemy o grach, nowoczesnych technologiach oraz wysokobudżetowych produkcjach telewizyjnych. Na łamach portalu znajdziecie liczne newsy, recenzje, informacje o premierach, relacje z targów i imprez gamingowych, a także ciekawe artykuły.

Piszemy o grach na PlayStation 4, Xbox One, PC i Nintendo Switch

POLECAMY

Łowcy Trofeów