Czy to koniec gier z serii Dark Souls?

Mikołaj Ciesielski | @MiChU_0l7 | | Przeczytasz w 1 minutę
Dark Souls
Dark Souls

Ekipa From Software odwiedziła targi Gamescom w Kolonii, gdzie prezentowała swoją nadchodzącą produkcję, czyli Sekiro: Shadows Die Twice. Jeden z dziennikarzy, który miał okazję porozmawiać z Yasuhiro Kitao, postanowił wypytać o przyszłość serii Dark Souls oraz o potencjalny powrót gier spod szyldu Tenchu. Odpowiedź może być dla niektórych naprawdę szokująca.

Z wypowiedzi menedżera ds. komunikacji firmy From Software wynika, że nie planują oni wydania kolejnych odsłon Dark Souls. Kitao podkreślił, że studio chce tworzyć różnorodne gry, który zapewnią graczom nowe doświadczenia. Nie wyklucza powrotu marki Tenchu. Zaznaczył jednocześnie, że nie będą cały czas produkować gier w klimatach ninja, ale dał jasno do zrozumienia, że nie zamierzają ponownie wracać do serii Dark Souls.

Na pewno jest to druzgocąca informacja dla wszystkich fanów, którzy z niecierpliwością wyczekiwali informacji dotyczących kolejnych odsłon cyklu. Możliwe jednak, że From Software zmieni zdanie, jeśli zobaczy, że spora część graczy domaga się powrotu Dark Souls. Czy rzeczywiście tak się stanie, czas pokaże.

Dodaj komentarz

avatar

GAMERWEB

Piszemy o grach, nowoczesnych technologiach oraz wysokobudżetowych produkcjach telewizyjnych. Na łamach portalu znajdziecie liczne newsy, recenzje, informacje o premierach, relacje z targów i imprez gamingowych, a także ciekawe artykuły.

Piszemy o grach na PlayStation 4, Xbox One, PC i Nintendo Switch

POLECAMY

Łowcy Trofeów