Dying Light: Bad Blood dostępne od dzisiaj w Steam Early Access

| @kamilgamerweb | | Przeczytasz w 1 minutę
Dying Light Bad Blood
Dying Light Bad Blood

Gra Dying Light: Bad Blood jest już dostępna w wersji wczesnego dostępu na platformie Steam. Nowa produkcja Techlandu oferuje rozgrywkę w stylu battle royale doprawioną sporą dawką parkouru i brutalności. Bad Blood będzie więc wybuchową mieszanką PvP i PvE, stawiającą na dynamiczne starcia. W zmaganiach na obszernej mapie weźmie udział 12 graczy, z których przeżyć może tylko jeden.

Dying Light Bad Blood Pakiet Fundatora

Dying Light Bad Blood Pakiet Fundatora

By zagrać w Dying Light: Bad Blood w fazie Early Access, należy nabyć Pakiet Fundatora, który zagwarantuje przedpremierowy dostęp do gry oraz zapewni ekskluzywną zawartość. W cenie 59,99 zł Pakiet Fundatora oferuje wirtualną walutę do wykorzystania w grze, przedmioty, których wartość kilkakrotnie przekracza jego cenę, oraz Przepustkę Fundatora, dzięki której gracze otrzymają 3 legendarne skórki w ciągu 3 miesięcy od premiery wersji Early Access.

Dyskusja

Jeszcze nie ma komentarzy. Skomentuj pierwszy!

Dodaj komentarz

GAMERWEB

Piszemy o grach, nowoczesnych technologiach oraz wysokobudżetowych produkcjach telewizyjnych. Na łamach portalu znajdziecie liczne newsy, recenzje, informacje o premierach, relacje z targów i imprez gamingowych, a także ciekawe artykuły.

Piszemy o grach na PlayStation 4, Xbox One, PC i Nintendo Switch

POLECAMY

Łowcy Trofeów