Dragon Ball Xenoverse 2 Lite na ostatniej prostej przed debiutem

dragon ball xenoverse 2

Dragon Ball Xenoverse 2 jest wciąż rozwijany, ale widocznie to nie koniec eksploatacji gry przez wydawcę. Wszystko za sprawą planów wydania „darmowej” wersji gry wydanej w 2016 roku.

Xenoverse 2 Lite ma pojawić się 20 marca bieżącego roku i na razie premiera dotyczy wyłącznie PlayStation 4. Najpierw premiera nastąpi w Japonii, a później na Zachodzie, więc wtedy Lite powinien być dostępny również na Xboksie One.

Ponadto samo Sony wspomina o rychłym wydaniu gry, ponieważ ta znalazła się w artykule Weekly Drop, który jednak szybko znikł ze strony.

Możecie cieszyć się niektórymi elementami Dragon Ball Xenoverse 2 zupełnie za darmo, dzięki Xenoverse 2 Lite.

W skład darmowej edycji wchodzą zadania główne (pierwsze 5), potyczki sieciowe z innymi graczami i cała zawartość Koloseum.

W tej chwili XV2 Lite nie widnieje w PlayStation Store. Ponadto dzięki przeciekowi z magazynu V – Jump wiemy, że gracze będą mogli zagrać w zadania poboczne, wypróbować tryb zdjęciowy i tryb My Raid.

Dragon Ball Xenoverse 2 zadebiutował w 2016 roku na PlayStation 4, Xboksie One PC, a kilka miesięcy później także na Nintendo Switch.


Źródło: https://www.playstationlifestyle.net/2019/03/16/dragon-ball-xenoverse-2-free-to-play-lite/#/slide/1