Connect with us

Cześć, wpisz czego szukasz.

PS4

Dragon Ball Xenoverse 2 Lite na ostatniej prostej przed debiutem

Dragon Ball Xenoverse 2 jest wciąż rozwijany, ale widocznie to nie koniec eksploatacji gry przez wydawcę. Wszystko za sprawą planów wydania „darmowej” wersji gry wydanej w 2016 roku.

Xenoverse 2 Lite ma pojawić się 20 marca bieżącego roku i na razie premiera dotyczy wyłącznie PlayStation 4. Najpierw premiera nastąpi w Japonii, a później na Zachodzie, więc wtedy Lite powinien być dostępny również na Xboksie One.

Ponadto samo Sony wspomina o rychłym wydaniu gry, ponieważ ta znalazła się w artykule Weekly Drop, który jednak szybko znikł ze strony.

Możecie cieszyć się niektórymi elementami Dragon Ball Xenoverse 2 zupełnie za darmo, dzięki Xenoverse 2 Lite.

W skład darmowej edycji wchodzą zadania główne (pierwsze 5), potyczki sieciowe z innymi graczami i cała zawartość Koloseum.

W tej chwili XV2 Lite nie widnieje w PlayStation Store. Ponadto dzięki przeciekowi z magazynu V – Jump wiemy, że gracze będą mogli zagrać w zadania poboczne, wypróbować tryb zdjęciowy i tryb My Raid.

Dragon Ball Xenoverse 2 zadebiutował w 2016 roku na PlayStation 4, Xboksie One PC, a kilka miesięcy później także na Nintendo Switch.

Advertisement. Scroll to continue reading.
Kliknij, by skomentować

Leave a Reply

Twój adres email nie zostanie opublikowany.

This site is protected by reCAPTCHA and the Google Privacy Policy and Terms of Service apply.

Zobacz także...

QUIZY

Jeśli odpowiecie prawidłowo na 15 pytań, możecie być z siebie zadowoleni.

QUIZY

Dla naszych czytelników przygotowaliśmy kolejny quiz. Tym razem sprawdzamy czy znacie wszystkie bohaterki z gry Wiedźmin 3: Dziki Gon. Mamy dla Was 16 screenów...

QUIZY

Święta za pasem, niby już zima, a śniegu ni ma – a do tego na dworze niemal wiosenna temperatura. Na szczęście, gracze by poczuć prawdziwy...

QUIZY

W dzisiejszym quizie sprawdzimy waszą wiedzę na temat konsoli Xbox 360. Przekonajcie się czy rzeczywiście należycie do teamu zielonych. Mam dla Was 17 pytań, w których...

Advertisement