Dragon Ball Xenoverse 2 Lite dostępny w PlayStation Store

Krzysztof Borek | @krzysiek_borek | | Przeczytasz w 1 minutę

Niedawno w sieci pojawiły się informacje o darmowej wersji Dragon Ball Xenoverse 2. Gra jest już dostępna do pobrania z PlayStation Store, ale na razie nie ma jej w sklepie Microsoftu. Version Lite, bo tak nazwano darmową edycję, zajmuje nieco ponad 10GB. Nie jest więc zbyt wieli plik do ściągnięcia, dlatego każdy z zainteresowanych graczy będzie mógł wersję Lite szybko pobrać i sprawdzić.

Xenoverse 2 Lite Pobieranie

Zawartość Lite nie należy do najzasobniejszych, ale będziemy mogli zapoznać się z początkiem produkcji. Gracze dostaną dostęp do 5 misji głównych, paru zadań pobocznych, walk sieciowych i Koloseum. To ostatnie pozwala na grę w karty podobną do Dokkan Battle z urządzeń mobilnych. Dragon Ball Xenoverse 2 zadebiutował w 2016 roku, najpierw pojawił się na PlayStation 4, Xbox One i PC, a rok później pojawiła się wersja dla Nintendo Switch.

Dyskusja

Jeszcze nie ma komentarzy. Skomentuj pierwszy!

Dodaj komentarz

GAMERWEB

Piszemy o grach, nowoczesnych technologiach oraz wysokobudżetowych produkcjach telewizyjnych. Na łamach portalu znajdziecie liczne newsy, recenzje, informacje o premierach, relacje z targów i imprez gamingowych, a także ciekawe artykuły.

Piszemy o grach na PlayStation 4, Xbox One, PC i Nintendo Switch

POLECAMY

Łowcy Trofeów