Dragon Ball FighterZ – poznaliśmy częściową zawartość nowego Fighterz Pass

Krzysztof Borek | @krzysiek_borek | | Przeczytasz w 1 minutę

Dragon Ball FighterZ dostanie drugą przepustkę sezonową, która ma zawierać kolejne postaci. Pierwsza przepustka dodała aż 7 dodatkowych wojowników, a kolejna pozwoli nam zagrać przynajmniej pięcioma nowymi.

Nowymi wojownikami mają być między innymi Jiren i Videl, którzy pojawią się już 31 stycznia tego roku. Później powinni pojawić się Broli i Gogeta SSGGSS, którzy zdążyli zadomowić się w Dragon Ball Xenoverse 2.

Jiren I Videl

Jirena chyba nie trzeba przedstawiać fanom Dragon Ball Super, ponieważ brał udział w Turnieju Mocy, a Son Goku miał początkowo problemy, żeby go pokonać. Reprezentant 11 wszechświata jest podobno silniejszy od samego Boga Zniszczenia.

Broly I Gogeta Ssggss

Videl to żona Gohana, oboje poznali się jeszcze w szkole wyższej, a ich miłość została poddana próbie podczas sagi złego Buu. W tej chwili nie wiemy kto będzie piątą z dodatkowych postaci.

Źródło: https://www.psu.com/news/dragon-ball-fighterz-season-2-dlc-characters-confirmed/

Dyskusja

Jeszcze nie ma komentarzy. Skomentuj pierwszy!

Dodaj komentarz

GAMERWEB

Piszemy o grach, nowoczesnych technologiach oraz wysokobudżetowych produkcjach telewizyjnych. Na łamach portalu znajdziecie liczne newsy, recenzje, informacje o premierach, relacje z targów i imprez gamingowych, a także ciekawe artykuły.

Piszemy o grach na PlayStation 4, Xbox One, PC i Nintendo Switch

POLECAMY

Łowcy Trofeów