Dragon Ball FighterZ otrzyma nową grywalną postać w formie DLC

Krzysztof Borek | @krzysiek_borek | | Przeczytasz w 1 minutę

Dragon Ball FighterZ otrzymał niedawno drugi Fighter Pass, w którego skład wchodzą nowe postaci do gry. Bandai Namco właśnie zapowiedziało kolejny wariant głównego bohatera i już 9 maja do gry zawita Goku (GT).

Przy okazji zapowiedzi postaci pojawił się krótki materiał wideo ukazujący większość ataków Goku GT. Jeden z nich pozwala nam się na chwilę przemienić w Super Saiyanina 3, a kolejny to już transformacja do SSJ4.

Goku na nowo stał się dzieckiem w Dragon Ball GT za sprawą życzenia wypowiedzianego przez Pilafa. Pomimo swoich niewielkich rozmiarów postać ma wiele mocnych ataków, może używać różnych wariantów fal uderzeniowych (Kamehameha), kijka, Genki Damy i wielu innych.

Dragon Ball FighterZ jest dostępny na PlayStation 4, Xbox One, Nintendo Switch i PC. Nowa postać pojawi się 9 maja.

Źródło: https://www.siliconera.com/2019/04/24/dragon-ball-fighterz-showcases-goku-gt-moves-and-super-saiyan-4-dlc-dated-for-may-9-2019/

Dyskusja

Jeszcze nie ma komentarzy. Skomentuj pierwszy!

Dodaj komentarz

GAMERWEB

Piszemy o grach, nowoczesnych technologiach oraz wysokobudżetowych produkcjach telewizyjnych. Na łamach portalu znajdziecie liczne newsy, recenzje, informacje o premierach, relacje z targów i imprez gamingowych, a także ciekawe artykuły.

Piszemy o grach na PlayStation 4, Xbox One, PC i Nintendo Switch

POLECAMY

Łowcy Trofeów