Dragon Ball FighterZ – Fused Zamasu i Vegito Blue 31 maja w Japonii

Kacper Cembrowski | @_Diabe | | Przeczytasz w 1 minutę

W zeszłym tygodniu japoński magazyn V-Jump potwierdził, że niedługo w najnowszej grze z uniwersum Smoczych Kul zagoszczą dwie nowe postaci w ramach DLC. Dziś dowiedzieliśmy się, kiedy Vegito Blue wraz z Fused Zamasu podbiją Dragon Ball FighterZ, przynajmniej w Kraju Kwitnącej Wiśni.

Japońska strona internetowa, Kakuge Checker, specjalizująca się w bijatykach ujawniła, że dwóch wspomnianych wcześniej bohaterów pojawi się Japonii 31 maja. Bandai Namco oficjalnie nie potwierdziło jeszcze premiery na Zachodzie, ale prawdopodobnie pojawią się dzień wcześniej, czyli 30 maja.

W ubiegłym tygodniu ujawniono również kilka szczegółów dotyczących Fused Zamasu i Vegito Blue. Vegito będzie łatwy w sterowaniu i przyjazny dla gracza. Inaczej będzie to wyglądało w przypadku pierwszej wymienionej postaci. Fused Zamasu nie będzie łatwy w obsłudze i ciężko będzie nauczyć się gry tą postacią. Obydwaj bohaterowie otrzymają również dramatyczną scenę.

Dragon Ball FighterZ jest już dostępny na komputery osobiste z systemem Windows oraz konsole Xbox One i PlayStation 4.

Dragon Ball FighterZ – zwiastun produkcji

Dodaj komentarz

avatar

GAMERWEB

Piszemy o grach, nowoczesnych technologiach oraz wysokobudżetowych produkcjach telewizyjnych. Na łamach portalu znajdziecie liczne newsy, recenzje, informacje o premierach, relacje z targów i imprez gamingowych, a także ciekawe artykuły.

Piszemy o grach na PlayStation 4, Xbox One, PC i Nintendo Switch

POLECAMY

Łowcy Trofeów