Connect with us

Cześć, wpisz czego szukasz.

PC

Dragon Ball FighterZ dostanie niedługo ostatnią grywalną postać

Dragon Ball FighterZ jest ciągle wspierany i niedługo otrzyma ostatnią postać wchodzącą w skład drugiego sezonu. Ma nią być Janemba znany z filmu Odrodzenie Fuzji.

Podczas programu This Week on Xbox nieoczekiwanie zapowiedziano nową postać i okazało się, że właśnie Janemba zamknie roster związany z przepustką na nowe postaci, choć po nim pojawią się jeszcze dwie.

Bandai Namco nie potwierdziło jeszcze informacji o ostatnim, dodatkowym wojowniku, ale na profilach społecznościowych Xboksa postanowiono podać tę informację.

Janemba Dragon Ball Fighterz

Janemba nie miał długiego czasu antenowego w całej serii Dragon Ball, ale bez wątpienia jego technika walki nada się do FighterZ. Właściwie przypomina małego Buu.

Niedawno dodano Son Goku (GT) do gry, a Arc System Works postanowiło również pokazać każdą z form głównego bohatera w swojej produkcji z okazji dnia Goku.

Kliknij, by skomentować

Leave a Reply

Twój adres email nie zostanie opublikowany.

This site is protected by reCAPTCHA and the Google Privacy Policy and Terms of Service apply.

Zobacz także...

QUIZY

Jeśli odpowiecie prawidłowo na 15 pytań, możecie być z siebie zadowoleni.

QUIZY

Dla naszych czytelników przygotowaliśmy kolejny quiz. Tym razem sprawdzamy czy znacie wszystkie bohaterki z gry Wiedźmin 3: Dziki Gon. Mamy dla Was 16 screenów...

QUIZY

Święta za pasem, niby już zima, a śniegu ni ma – a do tego na dworze niemal wiosenna temperatura. Na szczęście, gracze by poczuć prawdziwy...

QUIZY

W dzisiejszym quizie sprawdzimy waszą wiedzę na temat konsoli Xbox 360. Przekonajcie się czy rzeczywiście należycie do teamu zielonych. Mam dla Was 17 pytań, w których...

Advertisement