Dragon Ball FighterZ dostanie niedługo ostatnią grywalną postać

Krzysztof Borek | @krzysiek_borek | | Przeczytasz w 1 minutę

Dragon Ball FighterZ jest ciągle wspierany i niedługo otrzyma ostatnią postać wchodzącą w skład drugiego sezonu. Ma nią być Janemba znany z filmu Odrodzenie Fuzji.

Podczas programu This Week on Xbox nieoczekiwanie zapowiedziano nową postać i okazało się, że właśnie Janemba zamknie roster związany z przepustką na nowe postaci, choć po nim pojawią się jeszcze dwie.

Bandai Namco nie potwierdziło jeszcze informacji o ostatnim, dodatkowym wojowniku, ale na profilach społecznościowych Xboksa postanowiono podać tę informację.

Janemba Dragon Ball Fighterz

Janemba nie miał długiego czasu antenowego w całej serii Dragon Ball, ale bez wątpienia jego technika walki nada się do FighterZ. Właściwie przypomina małego Buu.

Niedawno dodano Son Goku (GT) do gry, a Arc System Works postanowiło również pokazać każdą z form głównego bohatera w swojej produkcji z okazji dnia Goku.

Źródło: https://www.dualshockers.com/dragon-ball-fighterz-janemba-dlc/

Dyskusja

Jeszcze nie ma komentarzy. Skomentuj pierwszy!

Dodaj komentarz

GAMERWEB

Piszemy o grach, nowoczesnych technologiach oraz wysokobudżetowych produkcjach telewizyjnych. Na łamach portalu znajdziecie liczne newsy, recenzje, informacje o premierach, relacje z targów i imprez gamingowych, a także ciekawe artykuły.

Piszemy o grach na PlayStation 4, Xbox One, PC i Nintendo Switch

POLECAMY

Łowcy Trofeów