Dragon Ball FighterZ – Broly z DLC pokazany w trailerze

| @_Diabe | | Przeczytasz w 1 minutę
Broly

Dragon Ball FighterZ, tegoroczna bijatyka osadzona w uniwersum Smoczych Kul, opracowana przez studio Arc System Works otrzyma w tym roku dwie nowe postacie za sprawą DLC, a będą nimi Broly i Bardock. Pierwszego z nich mamy już szansę zobaczyć w akcji.

Dzisiaj Bandai Namco wypuściło zupełnie nowy trailer Dragon Ball FighterZ, w którym główną rolę gra legendarny Super Saiyan Broly. Zgodnie ze spekulacjami i oczekiwaniami, będzie to postać wolna, ale bardzo potężna.

Najnowsza gra z uniwersum Dragon Ball jest rewelacyjnym tytułem dla fanów anime czy mangi, a jednocześnie świetną bijatyką, która spokojnie może konkurować z najbardziej znanymi tytułami z tego gatunku.

Dragon Ball FighterZ pojawiło się na rynku 26 stycznia tego roku na PC, Xbox One i PlayStation 4.

Dyskusja

Jeszcze nie ma komentarzy. Skomentuj pierwszy!

Dodaj komentarz

TWEETS

Twórca Stardew Valley zdradził swoje plany na przyszłość. Jednym z nich jest całkowicie nowa gra… https://t.co/TVJoOjjuNf
Znamy datę premiery Smoke and Sacrifice na konsolach PlayStation 4 i Xbox One https://t.co/2sKXRABYNS https://t.co/Ekjq37wRv7

GAMERWEB

Piszemy o grach, nowoczesnych technologiach oraz wysokobudżetowych produkcjach telewizyjnych. Na łamach portalu znajdziecie liczne newsy, recenzje, informacje o premierach, relacje z targów i imprez gamingowych, a także ciekawe artykuły.

Piszemy o grach na PlayStation 4, Xbox One, PC i Nintendo Switch