Down To Hell – polski hack’n’slash wkrótce wyląduje na Steam

Jakub Smolak | | Przeczytasz w 2 min.
Down To Hell
Down To Hell

Down To Hell to propozycja od rodzimego Red Dev Studio. Gra ukaże się na Steam już 18 kwietnia, na razie w ramach usługi Early Access. W dniu debiutu gracze dostaną w swoje ręce pierwszy epizod, a kolejne dodawane będą w odstępach dwóch do trzech miesięcy. Pierwsza część powinna dostarczyć około trzech godziny zabawy, w tym starcia z trzema wymagającymi bossami. Down To Hell ukaże się także na Nintedo Switch, a twórcy wkrótce powinni zdradzić więcej informacji na ten temat. Zachęcam was do obejrzeniu trailera oraz zapoznania się z przygotowanym przez deweloperów opisem.

„Down To Hell to gra o heavymetalowym sercu. Zainspirowały ją najlepsze elementy konwencji Metroidvania, ale jest także dwuwymiarową odpowiedzią na oparte na seriach combo systemy walki z takich tytułów, jak Devil May Cry, oraz brutalny poziom trudności gier z gatunku Souslike. Charakter rozgrywki doskonale współgra z ponurą, ale działającą na wyobraźnię oprawą artystyczną, zainspirowaną okładkami albumów metalowych, najmroczniejszym dark fantasy oraz klasycznymi dziełami, takimi jak legendarna manga Berserk. Mrocznej atmosfery dopełnia prawdziwie metalowa ścieżka dźwiękowa. Zespoły Decapitated i KORONAL już użyczyły swoich utworów, a niedługo w ich ślady pójdą kolejne popularne, jak również mniej znane zespoły metalowe.”

Down To Hell – trailer

Dyskusja

Jeszcze nie ma komentarzy. Skomentuj pierwszy!

Dodaj komentarz

GAMERWEB

Piszemy o grach, nowoczesnych technologiach oraz wysokobudżetowych produkcjach telewizyjnych. Na łamach portalu znajdziecie liczne newsy, recenzje, informacje o premierach, relacje z targów i imprez gamingowych, a także ciekawe artykuły.

Piszemy o grach na PlayStation 4, Xbox One, PC i Nintendo Switch

POLECAMY

Łowcy Trofeów