Disco Elysium trafi w przyszłym roku na PS4 i XONE

Mikołaj Ciesielski | @MiChU_0l7 | | Przeczytasz w 1 minutę
Disco Elysium
Disco Elysium

Disco Elysium zadebiutuje w 2020 roku na konsolach PlayStation 4 oraz Xbox One – poinformował przedstawciel studia ZA/UM, Robert Kurvitz.

„Chcemy sprawić, aby nasza gra dotarła do jak największej liczby osób. Dlatego nie wybieram się na wakacje. Planujemy wydać konsolową wersję w przyszłym roku. Pragniemy zrobić to sami i nie aranżować do tego zewnętrznego studia” – powiedział Kravitz.

„Uważamy, że w naszą produkcję będzie grało się świetnie na konsolach. Z racji na swój narracyjny charakter brak myszki i klawiatury nie będzie sprawiał problemów przy sterowaniu” – dodał.

Deweloper poinformował również, że trwają pracę nad tłumaczeniem gry na język chiński, a także kilka języków europejskich.

„Jeśli lubisz komputerowe gry RPG, musisz sprawdzić Elizjum Disco” – mówi nasza recenzja Disco Elysium. Produkcja studia ZA/UM zadebiutowała na rynku 15 października na komputerach osobistych.

Źródło: https://gematsu.com/2019/10/disco-elysium-coming-to-ps4-xbox-one-in-2020

Dyskusja

Jeszcze nie ma komentarzy. Skomentuj pierwszy!

Dodaj komentarz

GAMERWEB

Piszemy o grach, nowoczesnych technologiach oraz wysokobudżetowych produkcjach telewizyjnych. Na łamach portalu znajdziecie liczne newsy, recenzje, informacje o premierach, relacje z targów i imprez gamingowych, a także ciekawe artykuły.

Piszemy o grach na PlayStation 4, Xbox One, PC i Nintendo Switch

POLECAMY

Łowcy Trofeów