Connect with us

Cześć, wpisz czego szukasz.

PS4

Disco Elysium trafi w przyszłym roku na PS4 i XONE

Disco Elysium
Disco Elysium

Disco Elysium zadebiutuje w 2020 roku na konsolach PlayStation 4 oraz Xbox One – poinformował przedstawciel studia ZA/UM, Robert Kurvitz.

„Chcemy sprawić, aby nasza gra dotarła do jak największej liczby osób. Dlatego nie wybieram się na wakacje. Planujemy wydać konsolową wersję w przyszłym roku. Pragniemy zrobić to sami i nie aranżować do tego zewnętrznego studia” – powiedział Kravitz.

„Uważamy, że w naszą produkcję będzie grało się świetnie na konsolach. Z racji na swój narracyjny charakter brak myszki i klawiatury nie będzie sprawiał problemów przy sterowaniu” – dodał.

Deweloper poinformował również, że trwają pracę nad tłumaczeniem gry na język chiński, a także kilka języków europejskich.

„Jeśli lubisz komputerowe gry RPG, musisz sprawdzić Elizjum Disco” – mówi nasza recenzja Disco Elysium. Produkcja studia ZA/UM zadebiutowała na rynku 15 października na komputerach osobistych.

Kliknij, by skomentować

Leave a Reply

Twój adres email nie zostanie opublikowany.

This site is protected by reCAPTCHA and the Google Privacy Policy and Terms of Service apply.

Zobacz także...

QUIZY

Dla naszych czytelników przygotowaliśmy kolejny quiz. Tym razem sprawdzamy czy znacie wszystkie bohaterki z gry Wiedźmin 3: Dziki Gon. Mamy dla Was 16 screenów...

QUIZY

Jeśli odpowiecie prawidłowo na 15 pytań, możecie być z siebie zadowoleni.

QUIZY

Święta za pasem, niby już zima, a śniegu ni ma – a do tego na dworze niemal wiosenna temperatura. Na szczęście, gracze by poczuć prawdziwy...

QUIZY

W dzisiejszym quizie sprawdzimy waszą wiedzę na temat konsoli Xbox 360. Przekonajcie się czy rzeczywiście należycie do teamu zielonych. Mam dla Was 17 pytań, w których...

Advertisement