Destiny Pub Event – spotkanie miłośników Destiny już za tydzień

Tomek Piotrowski | @danteveli | | Przeczytasz w 2 min.

Na Facebooku pojawiło się wydarzenie Destiny Pub Event, które 17 czerwca odbędzie się w klubie Miejsce Chwila w Warszawie. Grupa miłośników strzelanki od Bungie planuje rozmowę o gierce przy piwie. Nie samym piciem i gadaniem człowiek żyje, dlatego podczas eventu odbędzie się również pokaz filmiku Epic Fails, ukazującego „najlepsze” chwile z Destiny.

Więcej informacji na temat wydarzenia dostępnych jest na stronie akcji – Destiny Pub Event.
Tam poznacie dokładny plan eventu, zobaczycie kto inny wybiera się na imprezę i pogadacie z miłośnikami tytułu.

Destiny to dość kontrowersyjna gra, która od premiery wzbudzała skrajne emocje. Poniekąd słusznie została zjechana przez wielu graczy, ale mimo to tytułowi Bungie nie można odmówić olbrzymiej grywalności. Mieszanka ubogiego MMO z wypasionym FPS przyniosła naprawdę dobre rezultaty. Destiny Pub Event  będzie doskonałą okazją, by przed premierą  kontynuacji, powspominać stare czasy. Dodatkowo imprezy tego typu pozwalają zebrać drużynę przed wyruszeniem na przygodę z sequelem.

No bo jeśli chce się grać w Destiny to trzeba znaleźć sobie zgraną ekipę. Spotkanie przy piwku może sprawić, że natrafimy na spoko ludzi, z którymi będziemy wspólnie grać przez najbliższe lata. Pisze o tym z własnego doświadczenia. W przeszłości przez gierki miałem okazję poznać wiele naprawdę ciekawych osób. Część z nich okazała się być świetnymi kompanami również w świecie realnym. Dlatego zachęcam z całego serca

Sam z chęcią bym się wybrał na Destiny Pub Event, niestety sytuacja zdrowotna skutecznie uniemożliwia takie wypady. Mam jednak nadzieję, że frekwencja dopisze. No i jakby jakaś dobra duszyczka znalazła dla mnie miejsce w swojej ekipie w Destiny 2 to będę bardzo wdzięczny. Tyle prywaty wystarczy na dziś. Jeszcze raz w imieniu organizatorów zapraszam wszystkich fanów Destiny na odbywające się 17 czerwca spotkanie.

Dyskusja

Jeszcze nie ma komentarzy. Skomentuj pierwszy!

Dodaj komentarz

GAMERWEB

Piszemy o grach, nowoczesnych technologiach oraz wysokobudżetowych produkcjach telewizyjnych. Na łamach portalu znajdziecie liczne newsy, recenzje, informacje o premierach, relacje z targów i imprez gamingowych, a także ciekawe artykuły.

Piszemy o grach na PlayStation 4, Xbox One, PC i Nintendo Switch

POLECAMY

Łowcy Trofeów