Destiny 2 w czerwcowym Humble Monthly Bundle

Damian Stefański | @DStefanski | | Przeczytasz w 2 min.
Destiny 2
Destiny 2

Humble Monthly Bundle to comiesięczny zestaw gier PC dostarczany przez Humble Bundle. Co miesiąc w skład zestawu kosztującego 12 dolarów (obecnie to około 42 zł) wchodzi 8-10 gier. Czerwcowa paczka zapowiada się całkiem dobrze, bo ujawniono już pierwszą grę… Okazuje się, że będzie nią Destiny 2 (klucz do Battle.net).

Wygląda na to, że gra Bungie nie cieszy się zbyt dużą popularnością w wersji komputerowej i jej twórcy postanowili zapełnić serwery udostępniając klucze w abonamencie Humble Monthly Bundle. Na pewno Destiny 2 nie jest grą dla każdego, a w porównaniu do pierwszej odsłony niestety dość szybko się nudzi.

We wcześniejszych rozpiskach Humble Monthly Bundle nie brakowało hitów i miejmy nadzieje, że w zbliżającym się miesiącu paczka także nas nie zawiedzie. Pełna lista gier zostanie ujawniona na początku czerwca. Jeśli zdecydujecie się już teraz na zakup Humble Monthly Bundle w Destiny 2 będziecie mogli zagrać od razu.

Destiny 2 kolejny raz zabiera graczy w epicką podróż po wszechświecie, by ocalić ludzkość przed całkowitą zagładą. Fabuła przedstawia upadek azylu ludzkości. Ostatnie bezpieczne miasto na Ziemi upadło i zostało zajęte przez nowego przeciwnika Czerwony Legion. Oczywiście naszym zadaniem będzie stworzenie Strażnika, który ochroni ludzką rasę i pokona najeźdźce.

Gra Destiny 2 w wersji PC zadebiutowała 24 października 2017 roku.

Destiny 2 premierowy zwiastun PC

Dyskusja

Jeszcze nie ma komentarzy. Skomentuj pierwszy!

Dodaj komentarz

GAMERWEB

Piszemy o grach, nowoczesnych technologiach oraz wysokobudżetowych produkcjach telewizyjnych. Na łamach portalu znajdziecie liczne newsy, recenzje, informacje o premierach, relacje z targów i imprez gamingowych, a także ciekawe artykuły.

Piszemy o grach na PlayStation 4, Xbox One, PC i Nintendo Switch

POLECAMY

Łowcy Trofeów