Connect with us

Cześć, wpisz czego szukasz.

PS4

Destiny 2 także na PC? Szykujcie się na nowe planety oraz zaludnione miasta

Jesteśmy już po premierze ostatniego rozszerzenia do Destiny, tak więc wielu fanów produkcji Bungie zastanawia się, czego możemy się spodziewać po drugiej części. Gracze obawiają się, że Destiny 2 przybierze formę większego dodatku, czyli wciąż będziemy biegać po tych samych planetach, zbierać te same minerały, a dodana zostanie jedynie nowa historia i kilka lokacji. Kotaku informuje, że obawy tę są zupełnie niepotrzebne. Destiny 2, które ma zadebiutować w 2017 roku, będzie zupełnie nową produkcją.

Brytyjski serwis donosi, że Bungie ma zamiar stworzyć prawdziwy sequel, w którym porzucone zostaną dostępne do tej pory planety, postacie oraz aktywności. Ponoć sakla różnic pomiędzy Destiny i Destiny 2 ma być tak duża, jak pomiędzy Diablo i Diablo 2.

Nowe Przeznaczenie ma oferować przynajmniej dwie nowe planety – Cabal i Saturn w tym wiele atrakcyjnych lokacji, jak chociażby zaludnione miasta, które pozwolą wprowadzić do rozgrywki wiele nowych aktywności.

Wcześniej twórcy Destiny zapewniali, że w kontynuacji ich sieciowej strzelanki będzie istniała możliwość przeniesienia swojej postaci z pierwszej części. Wątpliwe jest jednak, by mogła ona zachować swój poziom rozwoju. Nie wykluczone wiec, że gracze którzy spędzili setki godzin przy Destiny by podrasować umiejętności i uzbrojenie swojej postaci, w sequelu zostaną wynagrodzeni lojalnościowymi bonusami.

Plotki głoszą również, że Destiny 2 ma zadebiutować w wersji na komputery osobiste. Pierwsza część była dostępna jedynie na konsolach siódmej i ósmej generacji od Microsoftu i Sony.

Kliknij, by skomentować

Leave a Reply

Twój adres email nie zostanie opublikowany.

This site is protected by reCAPTCHA and the Google Privacy Policy and Terms of Service apply.

Zobacz także...

QUIZY

Jeśli odpowiecie prawidłowo na 15 pytań, możecie być z siebie zadowoleni.

QUIZY

Dla naszych czytelników przygotowaliśmy kolejny quiz. Tym razem sprawdzamy czy znacie wszystkie bohaterki z gry Wiedźmin 3: Dziki Gon. Mamy dla Was 16 screenów...

QUIZY

Święta za pasem, niby już zima, a śniegu ni ma – a do tego na dworze niemal wiosenna temperatura. Na szczęście, gracze by poczuć prawdziwy...

QUIZY

W dzisiejszym quizie sprawdzimy waszą wiedzę na temat konsoli Xbox 360. Przekonajcie się czy rzeczywiście należycie do teamu zielonych. Mam dla Was 17 pytań, w których...

Advertisement