Destiny 2: Porzuceni – darmowy weekend z trybem Gambit

Kamil Kościelniak | @kamilgamerweb | | Przeczytasz w 1 minutę
Destiny 2 Porzuceni Tryb Gambit
Destiny 2 Porzuceni Tryb Gambit

Kilka dni przed premierą Destiny 2: Porzuceni, największego rozszerzenia w historii serii, wszyscy gracze posiadający grę Destiny 2, mogli wypróbować tryb Gambit. Po premierze był on już tylko dostępny dla właścicieli dodatkowej zawartości. W rozpoczynający się jutro weekend, Bungie drugi raz udostępni tryb Gambit dla wszystkich graczy posiadających drugą odsłonę kosmicznej strzelanki.

Tryb Gambit powraca wraz ze wszystkimi mapami i wrogami. Jeśli wcześniej nie testowaliście nowej formy zabawy wprowadzonej przez Bungie, to koniecznie musicie ją przetestować. Gambit to zupełnie nowe hybrydowa rozgrywka, która sprawnie łączy ze sobą kooperację i rywalizację.

Gambit będzie dostępny za darmo dla wszystkich graczy Destiny 2 od piątku 21 września (od godz. 19:00) do niedzieli 23 września (do godz. 19:00).

Dyskusja

Jeszcze nie ma komentarzy. Skomentuj pierwszy!

Dodaj komentarz

GAMERWEB

Piszemy o grach, nowoczesnych technologiach oraz wysokobudżetowych produkcjach telewizyjnych. Na łamach portalu znajdziecie liczne newsy, recenzje, informacje o premierach, relacje z targów i imprez gamingowych, a także ciekawe artykuły.

Piszemy o grach na PlayStation 4, Xbox One, PC i Nintendo Switch

POLECAMY

Łowcy Trofeów