Destiny 2 – pierwszy zwiastun, data premiery, edycja kolekcjonerska i wiele innych informacji

Bungie ujawnia sporo informacji o Destiny 2.

| @DStefanski | | Przeczytasz w 3 min.

Wiele plotek, które pojawiały się w ostatnim tygodniu zostało dziś potwierdzonych przez Bungie. Bestsellerowej gry akcji zostanie wydana 8 września na PlayStation 4, Xbox One i po raz pierwszy na komputery PC. Do tego produkcja dostanie pełne spolszczenie wraz z dubbingiem!

Bungie i wydawca Activision Publishing opublikowali również pierwszy zwiastun gry wprowadzający w fabułę. Niestety nie widać na nim fragmentów z rozgrywki. Pierwszy gameplay ma zostać ujawniony 18 maja, podczas transmitowanej online sesji rozgrywki.

Destiny 2 zwiastun

Zwiastun Destiny 2 ukazuje dwóch dowódców sił Strażników, którzy starają się poderwać do walki przeciwko nowemu najeźdźcy.

CEO Bungie Pete Parsons powiedział:

Ostatnie trzy lata były dla Bungie niesamowitą inspiracją i źródłem wielkiej satysfakcji. Wszyscy czuliśmy się wzruszeni obserwując, jak miliony graczy na całym świecie wykuwa w Destiny niezapomniane wspomnienia, czyniąc z gry swoją pasję i ulubiony sposób spędzania wolnego czasu. Nie możemy się doczekać, by kontynuować wraz z nimi tę podróż. Z niecierpliwością czekamy na dzień, w którym podzielimy się ze światem nową historią i zaprosimy graczy do jej odkrywania. Wraz z nadchodzącą, planowaną na lato Betą Destiny 2 usłyszymy o wrażeniach z rozgrywki milionów graczy z całego świata, którzy dostaną szansę odkrycia pierwszych kart kroniki nowych przygód, jakie przygotowaliśmy dla wszystkich. Z nadejściem 8 września, wraz z naszymi partnerami z Activision, z dumą i wielkimi emocjami oddamy w ręce graczy pełne doświadczenie premierowej wersji Destiny 2.

Fabuła Destiny 2

Ostatnie bezpieczne miasto na Ziemi upadło i zostało zajęte przez nowego przeciwnika Czerwony Legion. Oczywiście naszym zadaniem będzie stworzenie Strażnika, który ochroni ludzką rasę i pokona najeźdźce.

Producent zapowiada , że każdy w Destiny 2 znajdzie coś dla siebie. Zarówno gracze preferujący rozgrywkę solową, kooperację czy współzawodnictwo.

Co wiemy jeszcze na temat Destiny 2?

Posiadacze PlayStation 4 zostaną wyróżnieni czasowo ekskluzywną zawartością. Potrwa to co najmniej do jesieni 2018. Więcej szczegółów na ten temat mamy poznać latem.

Destiny 2 będzie sprzedawane w kilku wersjach. W skład najbogatszej Edycji Kolekcjonerskiej wejdzie:

  • praktyczna torba z logo Destiny 2,
  • przepustka na dodatki,
  • cyfrowa zawartość premium,
  • pudełko kolekcjonerskie z motywem rasy Cabal.

Zestaw wygląda konkretnie, ale według informacji pojawiających się w Internecie ma kosztować około 1000 złotych.

Na pewno odbędą się beta testy. Szczegóły dotyczące terminów i zapisów do bety zostaną ogłoszone później.

Źródło: Informacja prasowa

Dyskusja

Jeszcze nie ma komentarzy. Skomentuj pierwszy!

Dodaj komentarz

TWEETS

Sheltered – indyk w postapokaliptycznych klimatach zmierza na Nintendo Switch https://t.co/lASVxt5JaV https://t.co/g3RhQc0ptV
Salt and Sanctuary doczekało się fizycznego wydania https://t.co/OLDlbWzKG3 https://t.co/LQE0J5RIL4

GAMERWEB

Piszemy o grach, nowoczesnych technologiach oraz wysokobudżetowych produkcjach telewizyjnych. Na łamach portalu znajdziecie liczne newsy, recenzje, informacje o premierach, relacje z targów i imprez gamingowych, a także ciekawe artykuły.

Piszemy o grach na PlayStation 4, Xbox One, PC i Nintendo Switch