Destiny 2 – oficjalny zwiastun premierowy

Premiera już 6 września

| @DStefanski | | Przeczytasz w 1 minutę

Destiny 2, kontynuacja kultowej już strzelanki, która na początku ósmej generacji podbiła serca graczy konsolowych, zadebiutuje już 6 września na PlayStation 4 i Xbox One. Z tej okazji został opublikowany zwiastun premierowy. Produkcja dostanie pełne spolszczenie wraz z dubbingiem. Zapowiada się epicka przygoda!

Fabuła Destiny 2 przedstawia upadek azylu ludzkości. Ostatnie bezpieczne miasto na Ziemi upadło i zostało zajęte przez nowego przeciwnika Czerwony Legion. Oczywiście naszym zadaniem będzie stworzenie Strażnika, który ochroni ludzką rasę i pokona najeźdźce. Producent zapowiada , że każdy w Destiny 2 znajdzie coś dla siebie. Zarówno gracze preferujący rozgrywkę solową, kooperację czy współzawodnictwo.

Destiny 2 zwiastun premierowy

Źródło: Informacja prasowa

Dyskusja

Jeszcze nie ma komentarzy. Skomentuj pierwszy!

Dodaj komentarz

TWEETS

Kolejny przeciek dotyczący rozpiski PlayStation Plus październik 2018 - https://t.co/gPkB6pNsm4 https://t.co/itT94Kh6q7
Pillars of Eternity II: Deadfire – najnowsze rozszerzenie już dostępne - https://t.co/lPlJhrh6MI https://t.co/2MxTzub7Ak

GAMERWEB

Piszemy o grach, nowoczesnych technologiach oraz wysokobudżetowych produkcjach telewizyjnych. Na łamach portalu znajdziecie liczne newsy, recenzje, informacje o premierach, relacje z targów i imprez gamingowych, a także ciekawe artykuły.

Piszemy o grach na PlayStation 4, Xbox One, PC i Nintendo Switch