Connect with us

Cześć, wpisz czego szukasz.

PC

Destiny 2 na PC do zgarnięcia za darmo przez określony czas

Destiny 2
Destiny 2

Bungie i Activision ogłosiły dzisiaj, że każdy nowy gracz otrzyma podstawową wersję Destiny 2 na komputery PC na platformie Battle.net. Promocja potrwa przez pierwsze dwa tygodnie listopada, czyli grę za darmo przypiszecie do swojego konta od 2 do 18 listopada 2018. Z okazji skorzystacie na tej stronie. Oczywiście wymagane jest posiadanie konta Blizzard.

Jeśli już posiadacie swoją kopię gry w wersji PC, Bungie przygotowało dla was specjalny prezent. Jest to emblemat wewnątrz gry celebrujący rocznicę wydania produkcji.

Destiny 2 za darmo w wersji PC oraz testowanie trybu Gambit

Na tym nie kończą się atrakcje przygotowane przez twórców Destiny 2. Od 9 do 11 listopada wszyscy gracze będą mieli szansę sprawdzić oryginalny tryb Gambit. Jeśli wcześniej nie testowaliście nowej formy zabawy wprowadzonej przez Bungie, to koniecznie musicie to zrobić. Gambit to zupełnie nowe hybrydowa rozgrywka, która sprawnie łączy ze sobą kooperację i rywalizację.

W trybie Gambit stają naprzeciw siebie dwie czteroosobowe drużyny. Przez większość czasu walczą one na oddzielnych mapach z różnymi rodzaju przeciwnikami. Zadaniem graczy w tym trybie jest ubijanie wszystkiego na swojej drodze, zbieranie pyłu i przynoszenie go banku. Gdy zginiemy pył, który mamy przy sobie przepada, więc trzeba bardzo uważać.

Czym więcej pyłu uzbieramy, tym drużyna przeciwna ma więcej problemów, bo w ich lokalizacji pojawiają się silni przeciwnicy. Puki ich nie pokonają nie mogą lokować pyłu do banku. Co 25 pyłów zamiast przywoływania bestii, gracze mogą przeprowadzić potężną inwazję do lokacji przeciwników. W tym czasie łatwo wrogowi pokrzyżować szyki, ale trzeba zastanowić się, czy nie lepiej pomóc w danym momencie swojej drużynie. Wygrywa team, który uzbiera pierwszy 75 pyłów i pokona finałowego bossa.

Destiny 2 zwiastun premierowy i fabuła

Fabuła Destiny 2 przedstawia upadek azylu ludzkości. Ostatnie bezpieczne miasto na Ziemi upadło i zostało zajęte przez nowego przeciwnika Czerwony Legion. Oczywiście naszym zadaniem jest stworzenie Strażnika, który ochroni ludzką rasę i pokona najeźdźcę. W Destiny 2 każdy znajdzie coś dla siebie. Zarówno gracze preferujący rozgrywkę solową, kooperację czy współzawodnictwo.

Warto przypomnieć, że od 4 września dostępny jest największe do tej pory rozszerzenie do Destiny 2 zatytułowane Porzuceni (recenzja DLC).

Advertisement. Scroll to continue reading.

Kliknij, by skomentować

Leave a Reply

Twój adres email nie zostanie opublikowany.

This site is protected by reCAPTCHA and the Google Privacy Policy and Terms of Service apply.

Zobacz także...

QUIZY

Dla naszych czytelników przygotowaliśmy kolejny quiz. Tym razem sprawdzamy czy znacie wszystkie bohaterki z gry Wiedźmin 3: Dziki Gon. Mamy dla Was 16 screenów...

QUIZY

Jeśli odpowiecie prawidłowo na 15 pytań, możecie być z siebie zadowoleni.

QUIZY

Święta za pasem, niby już zima, a śniegu ni ma – a do tego na dworze niemal wiosenna temperatura. Na szczęście, gracze by poczuć prawdziwy...

QUIZY

W dzisiejszym quizie sprawdzimy waszą wiedzę na temat konsoli Xbox 360. Przekonajcie się czy rzeczywiście należycie do teamu zielonych. Mam dla Was 17 pytań, w których...

Advertisement