Destiny 2 – Microsoft ujawnia zawartość dodatku Klątwa Ozyrysa

Destiny 2 Klątwa Ozyrysa
Destiny 2 Klątwa Ozyrysa

Pierwszym dużym dodatkiem do Destiny 2 będzie DLC pt. Klątwa Ozyrysa (The Curse of Osiris). Dzięki cyfrowemu sklepowi Microsoftu dowiedzieliśmy się co wejdzie w jego skład. Przede wszystkim jest to dodatek fabularny, dodający nową historię oraz dostęp do planety Merkury. Oczywiście nie może zabraknąć w nim wielu nowych elementów uzbrojenia, pancerzy, broni i misji pobocznych.

Pełen opis pochodzący ze sklepu Microsoftu znajdziecie poniżej:

Destiny 2 – dodatek I: Klątwa Ozyrysa stanowi kontynuację podróży twojego Strażnika, podczas której weźmiesz udział w nowych przygodach i misjach fabularnych na Merkurym – nowej lokalizacji w grze. Przemierzaj czas i przestrzeń, aby poznać sekrety Ozyrysa, zapobiec mrocznej przyszłości i odbudować więź między legendarnym Czarownikiem a jego najzdolniejszą uczennicą – Ikorą Rey.

Cechy:

– Odkrywaj Merkurego i tajemniczy „Nieskończony Las” na jego powierzchni.

– Nowe misje fabularne i przygody.

– Nowe tematyczne bronie, pancerze i wyposażenie.

– Nowe aktywności w trybie współpracy.

– Nowe areny rywalizacji wieloosobowej. – I wiele innych…

Destiny 2 zadebiutowało 6 września, a dzisiaj deweloperzy ujawnili co nas czeka w tym miesiącu w świecie gry. 13 września zagrać będzie można w pierwszy rajd, a 15 września znowu zawita do świata Destiny tajemniczy kupiec Xur. Pełną rozpiskę znajdziecie na poniższej grafice:

Destiny 2 plan wydarzeń na wrzesień 2017
Destiny 2 plan wydarzeń na wrzesień 2017