Destiny 2 już od dziś do pobrania za darmo w PlayStation Store

Krzysztof Borek | @krzysiek_borek | | Przeczytasz w 1 minutę

Destiny 2 niespodziewanie pojawiło się na liście gier dostępnych w ramach subskrypcji PlayStation Plus. Zazwyczaj wszystkie gry można pobrać dopiero w pierwszy wtorek danego miesiąca, ale w przypadku tytułu produkcji Bungie, sprawa wygląda zgoła inaczej.

Gra jest już dostępna w PlayStation Store i można ją przypisać do swojego konta, a następnie pobrać. Warunek jest jeden, należy mieć aktywną subskrypcję PlayStation Plus.

Sam to sprawdziłem i rzeczywiście nie ma z tym najmniejszych problemów, „kupiłem” grę, a potem mogłem od razu zlecić jej bezpośrednie pobranie na konsolę, z którą używam głównego konta z dostępem do subskrypcji Sony.

Nie spodziewałem się takiego miesiąca w wykonaniu Japończyków, jeżeli chodzi o gry w ramach subskrypcji. God of War III Remastered zdążyłem ukończyć, ale z pewnością wrócę teraz do tytułu Bungie, bo więcej moich znajomych będzie mogło ze mną zagrać.

Warto przypomnieć, że 4 września zadebiutuje trzecie, największe do tej pory rozszerzenie do Destiny 2 zatytułowane Porzuceni.

Dyskusja

Jeszcze nie ma komentarzy. Skomentuj pierwszy!

Dodaj komentarz

GAMERWEB

Piszemy o grach, nowoczesnych technologiach oraz wysokobudżetowych produkcjach telewizyjnych. Na łamach portalu znajdziecie liczne newsy, recenzje, informacje o premierach, relacje z targów i imprez gamingowych, a także ciekawe artykuły.

Piszemy o grach na PlayStation 4, Xbox One, PC i Nintendo Switch

POLECAMY

Łowcy Trofeów