Connect with us

Cześć, wpisz czego szukasz.

PS4

Destiny 2 już od dziś do pobrania za darmo w PlayStation Store

Destiny 2 niespodziewanie pojawiło się na liście gier dostępnych w ramach subskrypcji PlayStation Plus. Zazwyczaj wszystkie gry można pobrać dopiero w pierwszy wtorek danego miesiąca, ale w przypadku tytułu produkcji Bungie, sprawa wygląda zgoła inaczej.

Gra jest już dostępna w PlayStation Store i można ją przypisać do swojego konta, a następnie pobrać. Warunek jest jeden, należy mieć aktywną subskrypcję PlayStation Plus.

Sam to sprawdziłem i rzeczywiście nie ma z tym najmniejszych problemów, „kupiłem” grę, a potem mogłem od razu zlecić jej bezpośrednie pobranie na konsolę, z którą używam głównego konta z dostępem do subskrypcji Sony.

Nie spodziewałem się takiego miesiąca w wykonaniu Japończyków, jeżeli chodzi o gry w ramach subskrypcji. God of War III Remastered zdążyłem ukończyć, ale z pewnością wrócę teraz do tytułu Bungie, bo więcej moich znajomych będzie mogło ze mną zagrać.

Warto przypomnieć, że 4 września zadebiutuje trzecie, największe do tej pory rozszerzenie do Destiny 2 zatytułowane Porzuceni.

Kliknij, by skomentować

Leave a Reply

Twój adres email nie zostanie opublikowany.

This site is protected by reCAPTCHA and the Google Privacy Policy and Terms of Service apply.

Zobacz także...

QUIZY

Jeśli odpowiecie prawidłowo na 15 pytań, możecie być z siebie zadowoleni.

QUIZY

Dla naszych czytelników przygotowaliśmy kolejny quiz. Tym razem sprawdzamy czy znacie wszystkie bohaterki z gry Wiedźmin 3: Dziki Gon. Mamy dla Was 16 screenów...

QUIZY

Święta za pasem, niby już zima, a śniegu ni ma – a do tego na dworze niemal wiosenna temperatura. Na szczęście, gracze by poczuć prawdziwy...

QUIZY

W dzisiejszym quizie sprawdzimy waszą wiedzę na temat konsoli Xbox 360. Przekonajcie się czy rzeczywiście należycie do teamu zielonych. Mam dla Was 17 pytań, w których...

Advertisement